Останні публікації
14.09.2006 23:44 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
3000 підгузок для ВІЛ-інфікованих дітей
- Немовлята – основні наші клієнти. Останні роки їх близько 40. Зрозуміло, що вони виростають, але й нові народжуються, - пояснює Регіональний представник Всеукраїнської мережі ЛЖВ Інна Пивовар. - Здебільшого – це знедолені діти з неповних та малозабезпечених сімей, є навіть сироти. Батькам до них байдуже. Тож, поки триває оформлення цих дітей до дитячих будинків, ними опікуються наші психологи. Доглядають, миють. Перша посмішка цих дітей, нажаль, дістається не мамі, а нам.
Крім підгузок, в гуманітарному вантажі іграшки, засоби гігієни для дітей, книжки-розмальовки, візочки і, навіть, дитячі велосипеди. Підгузок вистачить на півроку, а іграшки потраплять до „банку”.
- Ми створимо обмінний фонд або „банк”, - продовжує Інна Пивовар. – Малюки швидко ростуть, тож візочки, велосипеди ми будемо давати у тимчасове користування, потім передавати іншим дітям, і їх вистачить на довгі роки.
З проханням придбати ліки чи підгузки ЧОВ ВБО ЛЖВ постійно звертається до органів місцевої влади. Але відгукнулися лише благодійники з-за кордону. «Скільки Вам треба підгузок», - спитали британці через Іетернет. – «Багато», - відповіли з Чернігова. Але ніхто не сподівався, що багато – це три вантажних поштових машини із майже двома тоннами різних подарунків.
Чернігівське обласне відділення Всеукраїнської мережі Людей, що живуть з ВІЛ
Останні новини
Громадський центр правосуддя: підтримка та захист прав громадян в Чернігівській області 19:19
Попри складну та напружену ситуацію, спричинену повномасштабним вторгненням та гуманітарною кризою, своє функціонування продовжує Громадський центр правосуддя (ГЦП), що знаходиться в м. Чернігові, на базі громадської організації «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» та філія ГЦП в м. Ічня на базі Ічнянського районного суду Чернігівської області.
Чернігівські поліцейські пройшли тренінг з протидії гендерно-зумовленому насильству 19:46
23 липня 2024 року для працівників відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП в Чернігівській області було проведено тренінг на тему «Ідентифікація, фіксація та перенаправлення постраждалих від гендерно-зумовленого насильства, в т. ч. воєнних злочинів».
Протидія гендерно-зумовленому насильству: тренінг для поліцейських сектору освітньої безпеки Чернігівщини 18:35
Навчатися та набувати нового досвіду у сфері протидії гендерно-зумовленому насильству (ГЗН) – важливий аспект у сучасному світі.