Безкоштовна
правова допомога

(0462) 612-532


Новини

Партнери

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Харківська правозахисна група

Права людини в Україні. Онлайн-бібліотека

Стратегическая судебная защита

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів

Май право на допомогу

Мережа правового розвитку

Правовий простір

Украінський правовий портал


Останні публікації

14.09.2006   23:44Чернігівський громадський комітет захисту прав людини

3000 підгузок для ВІЛ-інфікованих дітей

- Немовлята – основні наші клієнти. Останні роки їх близько 40. Зрозуміло, що вони виростають, але й нові народжуються, - пояснює Регіональний представник Всеукраїнської мережі ЛЖВ Інна Пивовар. -  Здебільшого – це знедолені діти з неповних та малозабезпечених сімей, є навіть сироти. Батькам до них байдуже. Тож, поки триває оформлення цих дітей до дитячих будинків, ними опікуються наші психологи. Доглядають, миють. Перша посмішка цих дітей, нажаль, дістається не мамі, а нам.

 

Крім підгузок, в гуманітарному вантажі  іграшки, засоби гігієни для дітей, книжки-розмальовки, візочки і, навіть, дитячі велосипеди. Підгузок вистачить на півроку, а іграшки  потраплять до „банку”.

 

- Ми створимо обмінний фонд або „банк”, - продовжує Інна Пивовар. – Малюки швидко ростуть, тож візочки, велосипеди ми будемо давати у тимчасове користування, потім передавати іншим дітям,  і їх вистачить на довгі роки.

 

З проханням придбати ліки чи підгузки ЧОВ ВБО ЛЖВ постійно звертається до органів місцевої влади. Але відгукнулися лише благодійники з-за кордону. «Скільки Вам треба підгузок», - спитали британці через Іетернет. – «Багато», - відповіли з Чернігова. Але ніхто не сподівався, що багато – це три вантажних поштових машини із майже двома тоннами різних подарунків.

 

Чернігівське обласне відділення Всеукраїнської мережі Людей, що живуть з ВІЛ

 

«Високий Вал»

 

Останні новини

Від війни до підтримки: проєкт, який змінює долі жінок 22:47

Чернігівський громадський комітет захисту прав людини долучився до проєкту “Захистимо її разом: зміцнюємо громади, рятуємо життя” – ініціативи, яка має дуже просту, але життєво важливу мету: щоби жінки та дівчата в постраждалих від війни громадах мали доступ до допомоги, підтримки й простору, де їх бачать і чують.

В Чернігові відбувся тренінг для адвокатів із захисту свободи слова в умовах війни 21:41

Радою адвокатів Чернігівської області у партненрстві з ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» та БО «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» проведено спеціалізований семінар для адвокатів Чернігівщини, присвячений захисту свободи слова та медіа.

Інформація за режимами доступу буває 00:00

Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір, однак режим доступу до інформації напряму залежить від її виду.

Що таке публічна інформація? 15:52

Кожен, зокрема журналіст, має право: - вільно збирати, зберігати, використовувати та поширювати інформацію; - отримувати публічну інформацію про діяльність влади у зручний для себе спосіб.