Останні публікації
13.12.2010 02:53 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
ЗАХИСТ ПРАВ ЗЕМЛЕВЛАСНИКІВ
Зокрема, проект передбачає правову освіту серед селян-власників землі; проведення громадських слухань з питань доступу до правосуддя та захисту права власності на землю; проведення тренінгових семінарів для державних службовців та громадських організацій Чернігівської області щодо національних та міжнародних механізмів захисту права власності на землю та забезпечення доступу до правосуддя; безпосередню правову допомогу селянам; проведення моніторингу дотримання прав землевласників.
В рамках діяльності проекту юристи надають безкоштовні юридичні консультації громадянам, можуть представляти їхні інтереси у судах, органах державної влади та органах місцевого самоврядування. Також проводиться роз’яснювальна робота, розповсюджуються тематична буклети, де люди можуть знайти відповіді для вирішення проблем, що у них виникли.
Громадяни, у яких виникають труднощі з реалізацією права власності на землю або постраждали від корупційних дій, можуть звертатися по безкоштовну юридичну допомогу до приймальні за адресою: м.Чернігів, 14000, вул.Горького 57/1, тел.: (0462) 612-532.
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.