Безкоштовна
правова допомога

(0462) 612-532


Новини

Партнери

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Харківська правозахисна група

Права людини в Україні. Онлайн-бібліотека

Стратегическая судебная защита

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів

Май право на допомогу

Мережа правового розвитку

Правовий простір

Украінський правовий портал


Останні публікації

10.07.2025   00:00Чернігівський громадський комітет захисту прав людини

В Чернігові відбулася Координаційна зустріч моніторингової групи за ініціативи Офісу Омбудсмана України та ООН Жінки в Україні

Представниця Чернігівського громадського комітету захисту прав людини Ірина Бірюк взяла участь у Координаційній зустрічі моніторингової групи за ініціативи Представництва Уповноваженого ВРУ з прав людини в Чернігівській області, Офісу Омбудсмана України та UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні.

Участь в заході також взяли керівники Чернігівської ОДА та Чернігівської районної ради, представники структурних підрозділів ОВА, Чернігівського обласного центру соціальних служб, Секретаріату Уповноваженого з питань осіб зниклих безвісти за особливих обставин, правоохоронних органів, громадських організацій, а також інші зацікавлені особи.

Мета заходу - підвести підсумок дводенних моніторингових візитів до Остерської міської та Іванівської сільської територіальних громад Чернігівської області.

Зустріч відбулася у форматі модерованої дискусії під керівництвом Мирослави Бабак, національної консультантки з експертної підтримки Офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Присутніх привітали:

Лариса Шумна, Представник Уповноваженого ВРУ у Чернігівській області;

Яна Нестеревич, заступниця начальника відділу додержання рівних прав та запобігання дискримінації Секретаріату Уповноваженого ВРУ та керівниця моніторингової групи;

Юлія Гончар, програмна аналітикиня UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні.

Основними подіями заходу стали:

▪ обговорення головних викликів, з якими стикаються громади, і пошук шляхів їх подолання.

▪ обмін напрацюваннями учасників та отримання практичних рекомендацій для подальшої роботи.

▪ представлення методичних рекомендацій, напрацьованих Офіс Омбудсмана України спільно з міжнародними партнерами.

Учасники взяли участь у секційних обговореннях із питань гендерної рівності та захисту прав вразливих груп населення. Це стало цінною нагодою для обміну досвідом, презентації реалізованих проєктів і напрацювання нових ідей для майбутньої роботи. Варто підкреслити, що саме завдяки співпраці органів місцевого самоврядування та громадських організацій вдається оперативно реагувати на потреби вразливих груп — як жінок, так і чоловіків. Така взаємодія є надзвичайно важливою в умовах сучасних викликів. Зустріч стала платформою для конструктивного діалогу та об’єднання зусиль задля захисту прав усіх мешканців Чернігівщини.

Дякуємо Представництва Уповноваженого ВРУ з прав людини в Чернігівській області.

Останні новини

Інформація за режимами доступу буває 00:00

Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір, однак режим доступу до інформації напряму залежить від її виду.

Що таке публічна інформація? 15:52

Кожен, зокрема журналіст, має право: - вільно збирати, зберігати, використовувати та поширювати інформацію; - отримувати публічну інформацію про діяльність влади у зручний для себе спосіб.

В Чернігові відбувся круглий стіл з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно-зумовлене насильство 00:00

Представники Чернігівського громадського комітету захисту прав людини разом з партнерами провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство в Чернігівській області за участю представництва UNFPA.