Останні публікації
23.12.2016 13:10 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Чернігівців запитають, чи довіряють вони поліції
Протягом грудня 2016 року в Чернігові проводиться опитування громадян щодо їх задоволеності роботою місцевої поліції. Для вивчення рівня довіри громадськості до поліції у м.Чернігові волонтери Чернігівського громадського комітету захисту прав людини за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» пропонують містянам заповнити анонімну анкету із декількома блоками запитань.
В ході опитування буде зібрана та проаналізована інформація за такими параметрами як ефективність діяльності місцевої поліції, рівень довіри до неї громади міста Чернігова, безпечність міста, стан готовності громадян співпрацювати з поліцією у сфері забезпечення громадського порядку та безпеки, можливі форми взаємодії поліції та громади.
Активна фаза опитування громадян проводитиметься протягом грудня 2016 року. В рамках дослідження буде опитано щонайменше 1000 респондентів. Крім того, до опитування планується залучити і працівників Головного управління національної поліції в Чернігівській області та Управління патрульної поліції міста Чернігова.
Очікується, що проведення подібного вивчення думки громадян, сприятиме встановленню належної комунікації та взаємодії між поліцією та громадськістю, а також вдосконаленню роботи поліції в цілому.
Також взяти участь в опитуванні можна в он-лайні, заповнивши гугл-форму за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe6l9EKnCbLp1dLd9stxrmw0zXsUHITfOQHweOVWjk3c0otSw/viewform
Результати дослідження будуть презентовані на початку 2017 року.
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.