Останні публікації
19.09.2019 23:55 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Безоплатна правова допомога вимушеним переселенцям в Чернігівській та Сумській областях
Юристи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини продовжують безкоштовно надавати юридичну підтримку для внутрішньо переміщених осіб на території Чернігівщини та Сумщини.
В рамках проекту вимушених переселенців з окупованих територій та зони бойових дій, інформують через ЗМІ про їхні законні права, засоби правового захисту і доступність юридичних послуг.
Кваліфіковані юристи надають всебічну безоплатну юридичну та консультаційну підтримку, зокрема через:
- юридичні консультації
- допомогу в оформленні документів
Основні питання, по яким надається юридична допомога
• соціальні права і гарантії внутрішньо переміщених осіб;
• визнання фактів смерті, народження, реєстрації;
• поновлення втрачених документів;
• питання звільнення з підприємств в зоні проведення АТО;
• спадкові питання внутрішньо переміщених осіб;
• реєстрація внутрішньо переміщених осіб;
• права та обов`язки внутрішньо переміщених осіб;
• порядок надання адресної допомоги переміщеним особам.
Контакти приймалень:
м.Чернігів
вул.Гонча 57, 14000
Телефон «гарячої лінії»: (0462) 612-532; 063-959-35-34
м.Суми
вул.Бєлінського, 2, офіс 3, 40000
Телефон «гарячої лінії»: 095-939-11-11
Проект «Захист прав, зменшення ризиків та посилення гуманітарного реагування ВПО та постраждалим від конфлікту в Україні» реалізується Данською Радою у справах біженців / Данською Групою з розмінування у партнерстві з Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини за фінансової підтримки Відділу надання допомоги при надзвичайних ситуаціях (OFDA) Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.