Останні публікації
11.08.2022 19:45 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Правозахисники допомагають соціальним працівникам Ніжинщини
Продовжуючи роботу з громадами 11 серпня відвідали м.Ніжин та провели робочу зустріч з представниками Ніжинського міського центру соціальних служб.
Спільно з колегами обговорили потреби місцевого населення, можливості залучення ресурсів з області та міжнародних організацій.
Окремо поговорили про необхідність надання комплексних послуг уразливим категоріям населення та необхідність проводити превентивні заходи, хоча в умовах війни це дуже складно.
Діяльність відбувається в рамках реалізації проекту "Відновлення громад та захист постраждалого від війни населення в Чернігівській області" за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.