Останні публікації
14.07.2023 00:23 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Посилення спроможності жіночої волонтерської спільноти в Україні
Проект «Посилення спроможності жіночої волонтерської спільноти в Україні» спрямований на підтримку жіночого волонтерства в Україні та має на меті зменшення негативних наслідків війни та гуманітарної кризи в Україні шляхом правового розширення прав і можливостей жіночих волонтерських ініціатив у місцевих громадах Чернігівської області.
Жінки-волонтерки можуть отримати якісну правову допомогу, адже наші юристи надають юридичний супровід волонтерської та благодійної діяльності в регіонах. Також ми будемо сприяти впровадженню стратегічному розвитку жіночого волонтерства в регіонах та розбудовуватимемо організаційну спроможність жіночих волонтерських організацій.
Юристи проекту щодня надають якісну юридичну допомогу та консультації жіночим волонтерським ініціативам у офісі проекту в Чернігові.
✅Чернігівська область:
Години прийому: 10:00 - 17:00
Дні прийому: понеділок - п'ятниця
Телефон: +38063 140 63 47
Електронна адреса: protection.ua@gmail.com
Особисту консультацію можна отримати за адресою: м. Чернігів, вул. Гонча, 57.
Діяльність відбувається в рамках проекту «Посилення спроможності жіночої волонтерської спільноти в Україні», який реалізовує Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги за сприяння Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Києві.
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.