Останні публікації
06.06.2024 20:04 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Тупичівській, Кисилівській та Киїнській громадах
Цього тижня, спільно з представниками ГУ Національної соціальної сервісної служби та Управління превентивної діяльності ГУ Національної поліції в Чернігівській області відвідали з робочими візитами Тупичівську, Кисилівську та Киїнську громади Чернігівської області.
Під час зустрічей з керівництвом та відповідальними працівниками громад, обговорили реалізацію політики у сфері запобігання та протидії гендерно-зумовленому насильству (ГЗН) на місцевому рівні.
Наголошували на необхідності впровадження політики через створення дорадчого органу при місцевій раді, визначення уповноважених осіб з координації та реалізації політики, а також розробку цільових програм з протидії ГЗН в громаді для забезпечення надання доступу до ефективної та дієвої допомоги постраждалим від домашнього насильства.
Надали рекомендації щодо інформування суб'єктів взаємодії з протидії ГЗН про роль координатора в цьому напрямку та персональної відповідальності не тільки координатора, але й старост у громаді.
Також під час зустрічі обговорили можливість проведення превентивних заходів із запобігання гендерно-зумовленому насильству в громадах, надання постраждалим особам комплексної допомоги та залучення представників громад до профільного навчання.
Вдячні громадам за співпрацю, розуміння проблеми та бажання створення ефективних алгоритмів реагування та ідентифікації постраждалих осіб від гендерно-зумовленого насильства та забезпечення комплексного підходу!
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.