Архiв: 20 березеня 2019
Commitee News ![](/img/rss.png)
Надавачів правової допомоги та працівників сфери захисту прав дитини Черігівщини вчили протидіяти домашньому насильству 18:28
![](/uploads/401-s.jpg)
19 та 20 березня 2019 року відбулися тренінги для надавачів правової допомоги та представників служб у справах дітей та спеціалістів, що працюють з сім'ями та дітьми в об'єднаних територіальних громадах Чернігівської області на тему «Запобігання та протидія домашньому насильству. Виявлення та перенаправлення осіб, які постраждали від домашнього насильства».
Читайте більше в розділі Commitee News
Останні новини ![](/img/rss.png)
Надавачів правової допомоги та працівників сфери захисту прав дитини Черігівщини вчили протидіяти домашньому насильству 18:28
![](/uploads/401-s.jpg)
19 та 20 березня 2019 року відбулися тренінги для надавачів правової допомоги та представників служб у справах дітей та спеціалістів, що працюють з сім'ями та дітьми в об'єднаних територіальних громадах Чернігівської області на тему «Запобігання та протидія домашньому насильству. Виявлення та перенаправлення осіб, які постраждали від домашнього насильства».
Читайте більше в розділі Останні новини
Архів новин