Архiв: 9 вересня 2019
Commitee News ![](/img/rss.png)
В Чернігові юні тренери навчатимуть однолітків навичкам медіації 23:05
![](/uploads/419-s.jpg)
Нова група старшокласників та соціальних педагогів шкіл Чернігова пройшли навчання з підготовки фасилітаторів в рамках тренінгу «Базові навички медіатора Шкільної служби порозуміння».
Читайте більше в розділі Commitee News
Останні новини ![](/img/rss.png)
В Чернігові юні тренери навчатимуть однолітків навичкам медіації 23:05
![](/uploads/419-s.jpg)
Нова група старшокласників та соціальних педагогів шкіл Чернігова пройшли навчання з підготовки фасилітаторів в рамках тренінгу «Базові навички медіатора Шкільної служби порозуміння».
Читайте більше в розділі Останні новини
Архів новин