Безкоштовна
правова допомога

(0462) 612-532


Новини

Партнери

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Харківська правозахисна група

Права людини в Україні. Онлайн-бібліотека

Стратегическая судебная защита

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів

Май право на допомогу

Мережа правового розвитку

Правовий простір

Украінський правовий портал


Останні публікації

06.07.2008   01:59Чернігівський громадський комітет захисту прав людини

Відділ по боротьбі з торгівлею людьми УМВС в Чернігівській області - історія становлення

30 березня 2005 року Наказом МВС України № 197 було створено підрозділи по боротьбі зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, а 23 травня 2005 року наказом № 290 аналогічний відділ з'явився в УМВС України в Чернігівській області. Попередження, виявлення та розкриття злочинів, пов'язаних з торгівлею людьми, незаконними діями щодо усиновлення (удочеріння), порушення встановленого законом порядку трансплантації органів або тканин людьми, насильницьки донорством, виготовленням та розповсюдження порнографічної продукції, злочинів у сфері суспільної моралі, створення або утримання місць розпусти, звідництво, сутенерство, примушення чи втягнення в заняття проституцією, а також незаконна міграція - це ті злочини, розкриття яких покладено на ВБЗПТЛ УМВС в Чернігівській області.

Невеликим колективом відділу за час існування, а це вже 3 роки, виявлено близько 300 злочинів в зазначеній сфері. Встановлено 4 організовані злочинні угруповання, матеріали за якими були направлені до суду.

Працівниками відділу вживаються заходи щодо виявленню за кордоном українських громадян, які потерпіли від торгівлі людьми та потребують допомоги у поверненні на батьківщину. Так, за час існування підрозділу було надано допомогу декільком мешканцям області, яких повернуто додому з сексуального рабства.

 

ЦЗГ УМВС України в Чернігівській області

23. 05. 2008 p. 

 

Останні новини

Правова допомога для блогерів, журналістів та гомадських активістів 13:31

Нагадуємо, що наша організація продовжує впровадження проєкту "Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова", у співпраці з Міністерством закордонних справ Королівства Нідерландів. Цей проєкт спрямований на створення довготривалих інструментів правової підтримки для місцевих медіа, журналістів та блогерів.

Ефективна протидія гендерно-зумовленому насильству: Чернігівщина робить важливі кроки вперед 18:11

В Чернігові відбувся триденний тренінг для представників територіальних громад на тему: «Ефективна реалізація місцевої політики в сфері протидії гендерно-зумовленому насильству: ідентифікація, надання допомоги постраждалим та робота з кривдниками на рівні громад».

Алгоритм дій у конфліктних ситуаціях для журналістів 12:17

У професійній діяльності журналісти часто стикаються з перешкоджанням своїй роботі, особливо під час висвітлення суспільно значущих подій. Незаконні заборони на зйомку, вимоги припинити використання техніки або залишити відкритий захід можуть бути проявами порушення прав журналіста. Щоб ефективно захистити себе у таких ситуаціях, важливо знати свої права, розуміти межі законних обмежень та вміти аргументовано відстоювати свободу професійної діяльності.

ЗВІТ про діяльність Чернігівського громадського комітету захисту прав людини за 2024 рік 13:30

Цього року нам виповнилося вже 25 років. Тому цього року Чернігівський громадський комітет захисту прав людини продовжує традицію річного звітування і презентує публічний річний звіт за 2024 рік.