Останні публікації
27.05.2009 16:34 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
На захист прав бездомних громадян
За словами начальника управління Держдепартаменту з питань виконання покарань в області В.Лопатіна, основні проблеми паспортизації засуджених – відсутність коштів на їх особистих рахунках та місця реєстрації, втрата свідоцтва про народження, подання недостовірної інформації тощо.
Заступник начальника управління-начальник міліції громадської безпеки УМВС України в Чернігівській області І.Гамор повідомив, що протягом поточного року підрозділи служби у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб міськрайвідділів УМВС оформили паспорт громадянина України 20 особам, звільненим з місць позбавлення волі, та 10 бездомним громадянам.
Обговоривши як позитивні, так і негативні моменти соціального захисту цих категорій населення, учасники наради дійшли висновку: незважаючи на недостатнє фінансування, потрібно й надалі працювати над зменшенням кількості бездомних та сприяти розвитку мережі закладів для таких громадян.
Прес-служба Чернігівської обласної державної адміністрації
Останні новини
Правова допомога для блогерів, журналістів та гомадських активістів 13:31
Нагадуємо, що наша організація продовжує впровадження проєкту "Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова", у співпраці з Міністерством закордонних справ Королівства Нідерландів. Цей проєкт спрямований на створення довготривалих інструментів правової підтримки для місцевих медіа, журналістів та блогерів.
Ефективна протидія гендерно-зумовленому насильству: Чернігівщина робить важливі кроки вперед 18:11
В Чернігові відбувся триденний тренінг для представників територіальних громад на тему: «Ефективна реалізація місцевої політики в сфері протидії гендерно-зумовленому насильству: ідентифікація, надання допомоги постраждалим та робота з кривдниками на рівні громад».
Алгоритм дій у конфліктних ситуаціях для журналістів 12:17
У професійній діяльності журналісти часто стикаються з перешкоджанням своїй роботі, особливо під час висвітлення суспільно значущих подій. Незаконні заборони на зйомку, вимоги припинити використання техніки або залишити відкритий захід можуть бути проявами порушення прав журналіста. Щоб ефективно захистити себе у таких ситуаціях, важливо знати свої права, розуміти межі законних обмежень та вміти аргументовано відстоювати свободу професійної діяльності.
ЗВІТ про діяльність Чернігівського громадського комітету захисту прав людини за 2024 рік 13:30
Цього року нам виповнилося вже 25 років. Тому цього року Чернігівський громадський комітет захисту прав людини продовжує традицію річного звітування і презентує публічний річний звіт за 2024 рік.