Останні публікації
27.10.2009 09:50 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Чернігівська прокуратура розслідує справу про перевищення службових повноважень дільничними міліціонерами
За його словами, кримінальну справу порушено за ч.2 ст.365 Кримінального кодексу України (перевищення службових повноважень, якщо воно супроводжується насильством або болісними діями). Підозрюваними є 4 особи, які працювали дільничними інспекторами. Двоє з них мають офіцерські звання - старший лейтенант і майор міліції. Троє зізнались у скоєному, написавши явки з повинною. Їм обрано запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд. "Четвертий, старший за званням, на сьогодні своєї вини не визнав. Він затриманий, перебуває під вартою", - зазначив Д. Калита. Слідство продовжується.
Усіх чотирьох співробітників Чернігівського районного відділу УМВС в області звільнено з роботи.
Постраждалий від дій правоохоронців – Валентин БРУЙ – мешканець села Скугарі Пльохівської сільради Чернігівського району зараз перебуває у лікарні. Чоловіка, якого дільничні запідозрили у крадіжці шиферу з місцевого картоплесховища, правоохоронці автомобілем вивезли у ліс. Там підвісили між деревами і дуже побили. В.БРУЯ били до тих пір, доки він не погодився із звинуваченнями.
Заяву до прокуратури з вимогою розслідувати побиття написали родичі В.БРУЯ.
20 жовтня 2009 року
Останні новини
Правова допомога для блогерів, журналістів та гомадських активістів 13:31
Нагадуємо, що наша організація продовжує впровадження проєкту "Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова", у співпраці з Міністерством закордонних справ Королівства Нідерландів. Цей проєкт спрямований на створення довготривалих інструментів правової підтримки для місцевих медіа, журналістів та блогерів.
Ефективна протидія гендерно-зумовленому насильству: Чернігівщина робить важливі кроки вперед 18:11
В Чернігові відбувся триденний тренінг для представників територіальних громад на тему: «Ефективна реалізація місцевої політики в сфері протидії гендерно-зумовленому насильству: ідентифікація, надання допомоги постраждалим та робота з кривдниками на рівні громад».
Алгоритм дій у конфліктних ситуаціях для журналістів 12:17
У професійній діяльності журналісти часто стикаються з перешкоджанням своїй роботі, особливо під час висвітлення суспільно значущих подій. Незаконні заборони на зйомку, вимоги припинити використання техніки або залишити відкритий захід можуть бути проявами порушення прав журналіста. Щоб ефективно захистити себе у таких ситуаціях, важливо знати свої права, розуміти межі законних обмежень та вміти аргументовано відстоювати свободу професійної діяльності.
ЗВІТ про діяльність Чернігівського громадського комітету захисту прав людини за 2024 рік 13:30
Цього року нам виповнилося вже 25 років. Тому цього року Чернігівський громадський комітет захисту прав людини продовжує традицію річного звітування і презентує публічний річний звіт за 2024 рік.