Безкоштовна
правова допомога

(0462) 612-532


Новини

Партнери

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Харківська правозахисна група

Права людини в Україні. Онлайн-бібліотека

Стратегическая судебная защита

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів

Май право на допомогу

Мережа правового розвитку

Правовий простір

Украінський правовий портал


Останні публікації

23.11.2009   22:40Чернігівський громадський комітет захисту прав людини

В Чернігові стартувала акція “Частинку себе – дітям!”

У прес-конференції взяли участь: Фрол Валентина (голова громадської організації сімей, в яких виховуються діти-інваліди “Гіппократ”), Сидоренко Просков’я (голова правління міського благодійного фонду “Милосердя і доброта”), Бессчетніков Ілля (президент ЧГО “Болонський клуб”), Ірина Соломаха,  начальник відділу зв’язків з громадськістю Чернігівської міської ради.

Бессчетніков Ілля: “Благодійна волонтерська молодіжна група розпочинає акцію “Частинку себе – дітям”. Акція буде тривати протягом місяця. За цей час ми плануємо зібрати подарунки для 250 дітей-інвалідів, якими опікуються ГО “Гіппократ”, міський благодійний фонд “Милосердя і доброта”, громадська організація інвалідів “Шанс”.

Фрол Валентина: “Мені приємно, що до такої благородної справи залучилася молодь. Діти-інваліди потребують допомоги, їм також на свята хочеться отримувати подарунки. Але ще більше їм необхідна допомога у придбанні інвалідних візків, у нашій організації 70 дітей, прикутих хворобою до ліжка”.

Сидоренко Просков’я Григорівна: “Хочу звернутися до політиків та бізнесменів. Якщо у них є можливість допомогти матеріально, нехай допоможуть. У нас є списки всіх 250 дітей-інвалідів з адресами та телефонами, якщо хтось хоче особисто зустрітися. Їх можна отримати за адресою: м.Чернігів, вул. Артема, 8, або за телефонами 92-20-01,  (094)9873001  (094)9873001 ”.

Ірина Соломаха: “Ініціативна група молоді, що вийшла з цією ідеєю не могла бути не підтримана міським головою. Майже кожен з нас має дома іграшки, вже непотрібні дитячі речі, олівці, фарби чи альбоми. Зробіть добре діло, принесіть ці речі до приймальні за вказаною адресою. Якщо хтось не має змоги прийти, зателефонуйте і наші волонтери приїдуть за вказаною вами адресою”.

Адреса приймальні: м.Чернігів, вул. Артема, 8 (район 5 кутів) щодня до 17.12.2009 з 12.00 до 16.00. Контактні телефони: 92-20-01,  (094)9873001  (094)9873001 .

Чернігівський монітор

18.11.2009

 

Останні новини

"Гаряча лінія" правової допомоги для журналістів та медіа 19:54

Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги через “гарячу лінію” надає безоплатну журналістам, представникам медіа та блогерам в рамках проєкту “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова”.

Захист прав та інтересів дітей, які постраждали від насильства – важливість спільних дій! 17:37

За ініціативи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини та Відділу ювенальної превенції обласного управління поліції проведено круглий стіл на тему: «Захист прав та інтересів дітей, які є учасниками кримінального провадження, та формування правосуддя, дружнього до дитини».

Як створити безпечне середовище для дітей під час слідчих дій? 18:54

На це та інші питання вдалося відповісти завдяки тренінгу «Захист прав дітей, які постраждали від насильства», проведених за ініціативи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини для працівників ГУНП в Чернігівській області.

Правоохоронці Чернігівщини посилюють спроможність щодо ідентифікації та розслідування випадків сексуального насильства, пов'язаного з війною 19:54

Наприкінці вересня для працівників ГУНП в Чернігівській області проведений тренінг на тему «Ідентифікація та розслідування випадків сексуального насильства, в тому числі пов'язаного з конфліктом, та перенаправлення постраждалих осіб для можливості отримання допомоги».

Проєкт “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова” 11:36

Наша організація впроваджує проєкт “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова”, у співпраці з Міністерством закордонних справ Королівства Нідерландів. Цей проєкт спрямований на створення довготривалих інструментів правової підтримки для місцевих медіа, журналістів та блогерів. Проект реалізується Всеукраїнською коаліцією з надання правової допомоги разом з партнерами в ряді регіонів України.