Останні публікації
11.03.2010 17:06 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Міграція населення Чернігівської області у 2009 році
Протягом 2009 року в області всіма міграційними потоками було охоплено 35222 особи (на 2239 осіб менше, ніж у 2008 році). При цьому зменшилась як кількість прибулих (на 648 осіб, або на 3,5%), так і кількість вибулих (на 1591 особу, або на 8,3%). Проте міграційне скорочення 2008 року (-827 осіб) змінилося міграційним приростом (+116 осіб).
Активніше мігрують міські жителі. Тут кількість прибулих переважала над вибулими, що зумовило міграційний приріст міського населення (1286 осіб). У той же час у сільській місцевості вибулих, як правило, більше, ніж прибулих, що проявилося в міграційному скороченні (1170 осіб).
Найбільший обсяг мігрантів у 2009 році зафіксований у місті Чернігів (6774 особи), найменший – у Талалаївському районі (553 особи).
Найбільш рухома частина населення – особи працездатного віку (26,9 тис. осіб, або 76,4% обсягу мігрантів).
Більше половини мігрантів – це молодь у віці 15-28 років (53,4% в потоці прибулих та 55% у потоці вибулих).
Частка жінок серед прибулих склала 55,4%, серед вибулих – 57%; чоловіків, відповідно, – 44,6% та 43%.
Головне управління статистики у Чернігівській області
09.03.2010
Останні новини
"Гаряча лінія" правової допомоги для журналістів та медіа 19:54
Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги через “гарячу лінію” надає безоплатну журналістам, представникам медіа та блогерам в рамках проєкту “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова”.
Захист прав та інтересів дітей, які постраждали від насильства – важливість спільних дій! 17:37
За ініціативи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини та Відділу ювенальної превенції обласного управління поліції проведено круглий стіл на тему: «Захист прав та інтересів дітей, які є учасниками кримінального провадження, та формування правосуддя, дружнього до дитини».
Як створити безпечне середовище для дітей під час слідчих дій? 18:54
На це та інші питання вдалося відповісти завдяки тренінгу «Захист прав дітей, які постраждали від насильства», проведених за ініціативи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини для працівників ГУНП в Чернігівській області.
Правоохоронці Чернігівщини посилюють спроможність щодо ідентифікації та розслідування випадків сексуального насильства, пов'язаного з війною 19:54
Наприкінці вересня для працівників ГУНП в Чернігівській області проведений тренінг на тему «Ідентифікація та розслідування випадків сексуального насильства, в тому числі пов'язаного з конфліктом, та перенаправлення постраждалих осіб для можливості отримання допомоги».
Проєкт “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова” 11:36
Наша організація впроваджує проєкт “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова”, у співпраці з Міністерством закордонних справ Королівства Нідерландів. Цей проєкт спрямований на створення довготривалих інструментів правової підтримки для місцевих медіа, журналістів та блогерів. Проект реалізується Всеукраїнською коаліцією з надання правової допомоги разом з партнерами в ряді регіонів України.