Останні публікації
18.04.2011 00:44 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
В Чернігівській виправній колонії розпочався місячник правових знань
Правова допомога жінкам, які відбувають покарання в Чернігівській виправній колонії, на нашу думку, вкрай необхідна, бо вона сприяє формуванню у них правової культури, виробленню вміння користуватися правовим інструментарієм у практичній діяльності, забезпечить їм правову захищеність після звільнення.
З метою надання правової допомоги засудженим жінкам, представники благодійної організації «Чернігівський жіночий правозахисний центр» запросили Кебець І.А. – головного спеціаліста Головного управління юстиції в Чернігівській області, Аксьон В.В.- головного спеціаліста Чернігівського міського відділу РАЦС, Євтушенко Т.В. - головного та Черноус Ю.М. - провідного спеціалістів відділу Державної виконавчої служби, Неволько В.А. - головного спеціаліста відділу нотаріату Головного управління юстиції в Чернігівській області. Вони відповіли на численні запитання засуджених жінок, які стосувалися змін в сімейно-шлюбних правовідносинах щодо розірвання шлюбу жінками, які відбувають міру покарання у виправних колоніях, щодо порядку спадкування за заповітом та законом, оформлення права на спадщину, порядку конфіскації майна.
Юристи благодійної організації «Чернігівський жіночий правозахисний центр», які є членами Чернігівських міської та обласної спостережних комісій, роз’яснили засудженим жінкам порядок застосування умовно-дострокового звільнення, заміну покарання на більш м’яке та порядок звільнення від відбування покарання вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до 3-х років. Крім того, був здійснений прийом засуджених з особистих питань.
А.Лепеха, директор БО „ЧЖПЦ”
14.04.11
Останні новини
Правова допомога для блогерів, журналістів та гомадських активістів 13:31
Нагадуємо, що наша організація продовжує впровадження проєкту "Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова", у співпраці з Міністерством закордонних справ Королівства Нідерландів. Цей проєкт спрямований на створення довготривалих інструментів правової підтримки для місцевих медіа, журналістів та блогерів.
Ефективна протидія гендерно-зумовленому насильству: Чернігівщина робить важливі кроки вперед 18:11
В Чернігові відбувся триденний тренінг для представників територіальних громад на тему: «Ефективна реалізація місцевої політики в сфері протидії гендерно-зумовленому насильству: ідентифікація, надання допомоги постраждалим та робота з кривдниками на рівні громад».
Алгоритм дій у конфліктних ситуаціях для журналістів 12:17
У професійній діяльності журналісти часто стикаються з перешкоджанням своїй роботі, особливо під час висвітлення суспільно значущих подій. Незаконні заборони на зйомку, вимоги припинити використання техніки або залишити відкритий захід можуть бути проявами порушення прав журналіста. Щоб ефективно захистити себе у таких ситуаціях, важливо знати свої права, розуміти межі законних обмежень та вміти аргументовано відстоювати свободу професійної діяльності.
ЗВІТ про діяльність Чернігівського громадського комітету захисту прав людини за 2024 рік 13:30
Цього року нам виповнилося вже 25 років. Тому цього року Чернігівський громадський комітет захисту прав людини продовжує традицію річного звітування і презентує публічний річний звіт за 2024 рік.