Останні публікації
18.04.2011 00:44 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
В Чернігівській виправній колонії розпочався місячник правових знань
Правова допомога жінкам, які відбувають покарання в Чернігівській виправній колонії, на нашу думку, вкрай необхідна, бо вона сприяє формуванню у них правової культури, виробленню вміння користуватися правовим інструментарієм у практичній діяльності, забезпечить їм правову захищеність після звільнення.
З метою надання правової допомоги засудженим жінкам, представники благодійної організації «Чернігівський жіночий правозахисний центр» запросили Кебець І.А. – головного спеціаліста Головного управління юстиції в Чернігівській області, Аксьон В.В.- головного спеціаліста Чернігівського міського відділу РАЦС, Євтушенко Т.В. - головного та Черноус Ю.М. - провідного спеціалістів відділу Державної виконавчої служби, Неволько В.А. - головного спеціаліста відділу нотаріату Головного управління юстиції в Чернігівській області. Вони відповіли на численні запитання засуджених жінок, які стосувалися змін в сімейно-шлюбних правовідносинах щодо розірвання шлюбу жінками, які відбувають міру покарання у виправних колоніях, щодо порядку спадкування за заповітом та законом, оформлення права на спадщину, порядку конфіскації майна.
Юристи благодійної організації «Чернігівський жіночий правозахисний центр», які є членами Чернігівських міської та обласної спостережних комісій, роз’яснили засудженим жінкам порядок застосування умовно-дострокового звільнення, заміну покарання на більш м’яке та порядок звільнення від відбування покарання вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до 3-х років. Крім того, був здійснений прийом засуджених з особистих питань.
А.Лепеха, директор БО „ЧЖПЦ”
14.04.11
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.