Безкоштовна
правова допомога

(0462) 612-532


Новини

Партнери

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Харківська правозахисна група

Права людини в Україні. Онлайн-бібліотека

Стратегическая судебная защита

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів

Май право на допомогу

Мережа правового розвитку

Правовий простір

Украінський правовий портал


Останні публікації

11.12.2011   23:49Чернігівський громадський комітет захисту прав людини

Правозахисники сприяють підготовці міліції в сфері прав людини

Правозахисники наголосили на основних правах людини, гарантованих Конституцією України та міжнародними конвенціями, до яких приєдналася наша держава. Присутнім був продемонстрований фільм про порушення прав людини в РФ, цей фільм свого часу демонструвався на фестивалі «Дні документального кіно про права людини».

 Для керівників підрозділів УМВС України в Чернігівській області відбувся показ та обговорення фільму «Правосуддя для Сергія»  (Нідерланди / The Netherlands /2010/). Фільм «Правосуддя для Сергія» - вражаюча історія Сергія Магнітського, російського юриста, який помер у листопаді 2009-го у 37 років унаслідок тортур у слідчому ізоляторі Москви, так і не дочекавшись суду. Його загибель викликала обурення світової спільноти, але в самій Росії корумповані чиновники, винуватці трагедії, не були й не будуть притягнуті до відповідальності. Через рік після смерті Сергія Магнітського фільм розповідає про чоловіка, який заплатив найвищу ціну в ім'я справедливості. Сім'я і друзі Сергія вперше згодилися говорити на камеру аби розповісти історію пересічного громадянина, який наважився протистояти корупції на найвищому рівні.

 Після перегляду фільму  відбулось  його обговорення.

 Члени Громадської ради при УМВС України в Чернігівській області голова громадської організацій «М'арт» Сергій Буров та директор благодійної організації «Чернігівський жіночий правозахисний центр» Алла Лепеха при обговоренні підняли питання недопущення катувань та жорстокого (або такого, що принижує людську гідність) поводження із затриманими в органах внутрішніх справ.

 Працівники галузевих служб апарату УМВС України в Чернігівській області в свою чергу у виступах неодноразово наголошували на необхідності дотримання і прав працівників міліції. Присутні висловили впевненість, що такі заходи допоможуть працівникам міліції дотримуватися прав людини в своїй практичній діяльності.

CГЗ УМВС України в Чернігівській області

 

Останні новини

"Гаряча лінія" правової допомоги для журналістів та медіа 19:54

Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги через “гарячу лінію” надає безоплатну журналістам, представникам медіа та блогерам в рамках проєкту “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова”.

Захист прав та інтересів дітей, які постраждали від насильства – важливість спільних дій! 17:37

За ініціативи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини та Відділу ювенальної превенції обласного управління поліції проведено круглий стіл на тему: «Захист прав та інтересів дітей, які є учасниками кримінального провадження, та формування правосуддя, дружнього до дитини».

Як створити безпечне середовище для дітей під час слідчих дій? 18:54

На це та інші питання вдалося відповісти завдяки тренінгу «Захист прав дітей, які постраждали від насильства», проведених за ініціативи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини для працівників ГУНП в Чернігівській області.

Правоохоронці Чернігівщини посилюють спроможність щодо ідентифікації та розслідування випадків сексуального насильства, пов'язаного з війною 19:54

Наприкінці вересня для працівників ГУНП в Чернігівській області проведений тренінг на тему «Ідентифікація та розслідування випадків сексуального насильства, в тому числі пов'язаного з конфліктом, та перенаправлення постраждалих осіб для можливості отримання допомоги».

Проєкт “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова” 11:36

Наша організація впроваджує проєкт “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова”, у співпраці з Міністерством закордонних справ Королівства Нідерландів. Цей проєкт спрямований на створення довготривалих інструментів правової підтримки для місцевих медіа, журналістів та блогерів. Проект реалізується Всеукраїнською коаліцією з надання правової допомоги разом з партнерами в ряді регіонів України.