Останні публікації
23.02.2013 15:11 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Тиснуть на бізнес? – Дзвоніть на «гарячі лінії» прокуратури та СБУ
У прокуратурі міста Чернігова діє телефон «гарячої лінії», на який суб’єкти господарювання можуть повідомити про факти незаконного втручання правоохоронних та контролюючих органів у їх господарську діяльність.
Повідомлення приймаються в робочий час за номером (0462) 698-165.
Результатом прокурорських перевірок минулого та поточного років стало встановлення цілої низки випадків, коли представники контролюючих структур порушували законні права та інтереси підприємців.
Виявлено факти безпідставного складання протоколів про адміністративні правопорушення, порушення строків видачі дозвільних документів, порушення порядку проведення позапланових перевірок, безпідставного нарахування штрафних санкцій.
Порушення виявились у діяльності органів податкової служби, санітарно-епідеміологічного та ветеринарного нагляду, міського управління Держтехногенбезпеки.
За результатами перевірок у 2012 році внесено документи прокурорського реагування. Як наслідок, порушення усунуто, а п’ять посадових осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності.
Цього року у Державній податковій інспекції в м. Чернігові Державної податкової служби та міському управлінні ветеринарної медицини вже проведено перевірки, в ході яких виявлені порушення , на усунення яких внесено 3 подання.
Про корупційні діяння посадових осіб та факти хабарництва також можна повідомити на «телефон довіри» Управління СБУ в Чернігівській області - (0462) 676-208.
Останні новини
Правова допомога для блогерів, журналістів та гомадських активістів 13:31
Нагадуємо, що наша організація продовжує впровадження проєкту "Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова", у співпраці з Міністерством закордонних справ Королівства Нідерландів. Цей проєкт спрямований на створення довготривалих інструментів правової підтримки для місцевих медіа, журналістів та блогерів.
Ефективна протидія гендерно-зумовленому насильству: Чернігівщина робить важливі кроки вперед 18:11
В Чернігові відбувся триденний тренінг для представників територіальних громад на тему: «Ефективна реалізація місцевої політики в сфері протидії гендерно-зумовленому насильству: ідентифікація, надання допомоги постраждалим та робота з кривдниками на рівні громад».
Алгоритм дій у конфліктних ситуаціях для журналістів 12:17
У професійній діяльності журналісти часто стикаються з перешкоджанням своїй роботі, особливо під час висвітлення суспільно значущих подій. Незаконні заборони на зйомку, вимоги припинити використання техніки або залишити відкритий захід можуть бути проявами порушення прав журналіста. Щоб ефективно захистити себе у таких ситуаціях, важливо знати свої права, розуміти межі законних обмежень та вміти аргументовано відстоювати свободу професійної діяльності.
ЗВІТ про діяльність Чернігівського громадського комітету захисту прав людини за 2024 рік 13:30
Цього року нам виповнилося вже 25 років. Тому цього року Чернігівський громадський комітет захисту прав людини продовжує традицію річного звітування і презентує публічний річний звіт за 2024 рік.