Останні публікації
20.05.2013 12:53 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
В Чернігові відбувся черговий базовий тренінг по моніторингу міліції
Асоціація УМДПЛ продовжує проведення тренінгів з громадського моніторингу діяльності працівників органів внутрішніх справ України. Чергове навчання відбулось 17-19 травня 2013 року в Чернігові. До участі були запрошені активісти громадських організацій, журналісти та інші зацікавлені в тематиці. Тренінг проходив за фінансової підтримки Національного Фонду Підтримки Демократії (NED), США та організаційної допомоги Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини».
Окрім лекцій, інтерактивних бесід з моделюванням ситуації та пошуком її вирішення, учасники обов’язково виконують практичне завдання, яке передбачає моніторинг патрульної служби та чергових частин міліції в тому місті, де відбувається тренінг. Цього разу учасники тренінгу перевіряли діяльність міліції Чернігова. Варто зазначити, що практичне завдання учасники тренінгу здійснюють самостійно, озброївшись посібниками, в яких детально пояснюються вимоги до діяльності різних служб та підрозділів міліції.
«Одна з основних задач тренінгу, окрім отримання учасниками теоретичних знань, подолати бар’єр, який зазвичай відчуває людина, зустрівшись із працівником міліції. Дехто з учасників раніше стикався із порушеннями з боку правоохоронців і після цього має певний острах, інші ж просто не звикли звертатись до міліції за допомогою, якщо у цьому немає крайньої необхідності. Переконати учасників, що міліція – це перш за все сервісна служба – найперше наше завдання», – пояснюють організатори.
Асоціацією УМДПЛ проводиться багато освітніх заходів з тематики дотримання прав людини в діяльності правоохоронців. Кожен охочий має можливість потрапити на один з наступних тренінгів, для цього варто слідкувати за оновленнями на сайті http://umdpl.info.
Останні новини
"Гаряча лінія" правової допомоги для журналістів та медіа 19:54
Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги через “гарячу лінію” надає безоплатну журналістам, представникам медіа та блогерам в рамках проєкту “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова”.
Захист прав та інтересів дітей, які постраждали від насильства – важливість спільних дій! 17:37
За ініціативи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини та Відділу ювенальної превенції обласного управління поліції проведено круглий стіл на тему: «Захист прав та інтересів дітей, які є учасниками кримінального провадження, та формування правосуддя, дружнього до дитини».
Як створити безпечне середовище для дітей під час слідчих дій? 18:54
На це та інші питання вдалося відповісти завдяки тренінгу «Захист прав дітей, які постраждали від насильства», проведених за ініціативи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини для працівників ГУНП в Чернігівській області.
Правоохоронці Чернігівщини посилюють спроможність щодо ідентифікації та розслідування випадків сексуального насильства, пов'язаного з війною 19:54
Наприкінці вересня для працівників ГУНП в Чернігівській області проведений тренінг на тему «Ідентифікація та розслідування випадків сексуального насильства, в тому числі пов'язаного з конфліктом, та перенаправлення постраждалих осіб для можливості отримання допомоги».
Проєкт “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова” 11:36
Наша організація впроваджує проєкт “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова”, у співпраці з Міністерством закордонних справ Королівства Нідерландів. Цей проєкт спрямований на створення довготривалих інструментів правової підтримки для місцевих медіа, журналістів та блогерів. Проект реалізується Всеукраїнською коаліцією з надання правової допомоги разом з партнерами в ряді регіонів України.