Останні публікації
16.08.2013 18:16 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Понад 60% жителів Чернігівщини готові до акцій протесту
Чернігівці негативно оцінюють роботу влади і готові приймати участь в акціях протесту. Про це свідчать результати соцопитування, проведеного Чернігівським представництвом ВГО «Комітет виборців України». Дослідження проходило в рамках всеукраїнського опитування, в Чернігові та області.
За результатами опитування понад 70% чернігівців негативно оцінюють роботу вищих державних органів влади. Зокрема найбільший антирейтинг в Президента України та Уряду. Так Президенту Януковичу була виставлена оцінка 3,2 бали із 10 можливих, в той же час уряду загалом 3 бали, а особисто Миколі Азарову 2,4. Робота судів і Верховної Ради оцінюється жителями області в 4,1 бали.
Некраща ситуація складається і для органів місцевої влади: лише 8 % опитаних відзначили, що оцінюють загалом роботу місцевого самоврядування на 10. Хоча й загальна оцінка ефективності роботи складає 3,5 бали.
За результатами опитування ані державну ані місцеву владу чернігівці не змогли назвати: професійною, чесною, уважною до людей. 83 % опитаних негативно оцінило владу по цих критеріях.
Стосовно оцінки ефективності роботи правоохоронних та контролюючих органів, то цікавий факт, що більшість респондентів не змогли визначитися з оцінкою роботи СБУ. МВС, прокуратура отримали по 3 бали, а міністерство доходів і зборів 3,2 бали.
Понад 60 відсотків мешканців області готові виходити на мирні і санкціонові акції протесту. Серед причини, які змусять їх вийти на вулиці перше місце зайняв пункт про невиплати зарплат чи їх низький рівень, друге - свавілля правоохоронців, третє - проти свавілля місцевої влади. В останню чергу чернігівці готові виходити на акції протесту проти дискримінації за расовою чи етнічною ознакою.
Чернiгiвщина: події і коментарі
Останні новини
Від війни до підтримки: проєкт, який змінює долі жінок 22:47
Чернігівський громадський комітет захисту прав людини долучився до проєкту “Захистимо її разом: зміцнюємо громади, рятуємо життя” – ініціативи, яка має дуже просту, але життєво важливу мету: щоби жінки та дівчата в постраждалих від війни громадах мали доступ до допомоги, підтримки й простору, де їх бачать і чують.
В Чернігові відбувся тренінг для адвокатів із захисту свободи слова в умовах війни 21:41
Радою адвокатів Чернігівської області у партненрстві з ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» та БО «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» проведено спеціалізований семінар для адвокатів Чернігівщини, присвячений захисту свободи слова та медіа.
Інформація за режимами доступу буває 00:00
Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір, однак режим доступу до інформації напряму залежить від її виду.
Що таке публічна інформація? 15:52
Кожен, зокрема журналіст, має право: - вільно збирати, зберігати, використовувати та поширювати інформацію; - отримувати публічну інформацію про діяльність влади у зручний для себе спосіб.