Останні публікації
13.09.2013 17:03 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Слідчого міліції посадять за невиконання вказівок прокурора
Прокуратурою Чернігова закінчено досудове розслідування за фактом умисного систематичного невиконання слідчим міліції вказівок прокурора, наданих ним як процесуальним керівником в рамках кримінального провадження.
Як повідомили у прокуратурі Чернігівської області, під час досудового слідства встановлено, що співробітник одного з відділів УМВС України в області умисно систематично не виконував законні письмові вказівки прокурора — процесуального керівника у кримінальному провадженні, дорученому йому для розслідування. Працівнику міліції було повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ст. 381-1 та ч. 1 ст. 367 Кримінального кодексу України.
Відповідно до ст. 381-1КК України умисне систематичне невиконання слідчим органу досудового розслідування законних вказівок прокурора, наданих ним письмово в установленому Кримінальним процесуальним кодексом України при здійсненні кримінального провадження, карається штрафом від трьохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до двох років або без такого.
Підозрюваний свою вину в інкримінованих кримінальних правопорушеннях визнав повністю. Обвинувальний акт у даному кримінальному провадженні направлено до суду для розгляду по суті.
Зміни у вітчизняному кримінальному процесуальному законодавстві значно посилюють роль прокурора у процесі розслідування карних злочинів та передбачають жорстку відповідальність за невиконання вказівок процесуального керівника у кримінальному провадженні.
Прокуратура Чернігівської області
Останні новини
Від війни до підтримки: проєкт, який змінює долі жінок 22:47
Чернігівський громадський комітет захисту прав людини долучився до проєкту “Захистимо її разом: зміцнюємо громади, рятуємо життя” – ініціативи, яка має дуже просту, але життєво важливу мету: щоби жінки та дівчата в постраждалих від війни громадах мали доступ до допомоги, підтримки й простору, де їх бачать і чують.
В Чернігові відбувся тренінг для адвокатів із захисту свободи слова в умовах війни 21:41
Радою адвокатів Чернігівської області у партненрстві з ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» та БО «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» проведено спеціалізований семінар для адвокатів Чернігівщини, присвячений захисту свободи слова та медіа.
Інформація за режимами доступу буває 00:00
Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір, однак режим доступу до інформації напряму залежить від її виду.
Що таке публічна інформація? 15:52
Кожен, зокрема журналіст, має право: - вільно збирати, зберігати, використовувати та поширювати інформацію; - отримувати публічну інформацію про діяльність влади у зручний для себе спосіб.