Останні публікації
24.12.2015 18:40 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Чи забезпечено ґендерну рівність в органах влади Чернігівської області
24 грудня 2015 року Чернігівською міською громадською організацією «Юридична клініка “Бона Менте”» проведено навчальний тренінг для жінок, які працюють на посадах державних службовців в органах виконавчої влади Чернігівської області.
Це стало можливим завдяки проекту «Забезпечення ґендерної рівності в органах влади Чернігівської області», який реалізується громадською організацією у рамках виконання обласної Програми сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства на 2011—2015 роки «Чернігівська громада».
Метою проекту є визначення проблем дискримінації в органах місцевого самоврядування та на держаній службі, забезпечення ґендерної рівності в державному секторі та сприяння соціальній й політичній активності жінок.
На початку тренінгу керівник проекту Вероніка Рибак презентувала підсумки анкетування та статистичного дослідження щодо кількості та статусу жінок, що працюють на державній службі у Чернігівській області.
— Як показало дослідження, нерівномірне співвідношення чоловіків і жінок свідчить про недостатню увагу керівників до забезпечення ґендерної рівності при підборі кадрів, під час процедури призначення та при формуванні кадрового резерву на заміщення вакантних посад державних службовців, — зазначила Вероніка Рибак.
Олександр Назаренко, керівник громадської організації «Асоціація регіональних ЗМІ», головний редактор Менської районної газети, у своєму виступі зробив акцент на проблемах ґендерної дискримінації серед ЗМІ та на використанні в роботі засобів медіа, зокрема соціальних мереж. Після чого були проведені практичні навчання.
Про юридичні аспекти захисту своїх прав під час проявів дискримінації розповів Володимир Ковальчук, юрист навчально-методичного центру Федерації профспілкових організацій Чернігівської області, уповноважений з гендерних питань.
Прес-служба Чернігівської ОДА
Останні новини
Від війни до підтримки: проєкт, який змінює долі жінок 22:47
Чернігівський громадський комітет захисту прав людини долучився до проєкту “Захистимо її разом: зміцнюємо громади, рятуємо життя” – ініціативи, яка має дуже просту, але життєво важливу мету: щоби жінки та дівчата в постраждалих від війни громадах мали доступ до допомоги, підтримки й простору, де їх бачать і чують.
В Чернігові відбувся тренінг для адвокатів із захисту свободи слова в умовах війни 21:41
Радою адвокатів Чернігівської області у партненрстві з ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» та БО «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» проведено спеціалізований семінар для адвокатів Чернігівщини, присвячений захисту свободи слова та медіа.
Інформація за режимами доступу буває 00:00
Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір, однак режим доступу до інформації напряму залежить від її виду.
Що таке публічна інформація? 15:52
Кожен, зокрема журналіст, має право: - вільно збирати, зберігати, використовувати та поширювати інформацію; - отримувати публічну інформацію про діяльність влади у зручний для себе спосіб.