Останні публікації
12.08.2016 22:09 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Для переселенців Конотопа працювала мобільна юридична клініка
12 серпня 2016 року в Конотопі працювала «Мобільна юридична клініка» в рамках проекту «Правовий захист населення, постраждалого від конфлікту», який спрямований на захист громадян, що були вимушені залишити окуповані та небезпечні території.
Зустріч з переселенцями відбулася на базі Конотопського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за запрошенням керівників громадської організації «Переселенці Донбасу на Сумщині».
Володимир Виноградов, виконавець проекту на території Сумщини і юрист Чернігівського громадського комітету захисту прав людини, ознайомив присутніх із питаннями соціального захисту переселенців та можливими варіантами правового захисту порушених прав. Перш за все учасників зустрічі цікавили питання відновлення соціальних виплат, особливостей призначення субсидій для переселенців, які орендують житло, компетенція новостворених комісій, які будуть перевіряти житлово-побутові умови за місцем реєстрації переселенців, встановлення фактів народження або смерті для тих осіб, які народились або померли на тимчасово окупованій території.
Директор Конотопського місцевого центру з надання БВПД Олександр Муха розповів присутнім про особливості отримання вторинної правової допомоги та про діяльність бюро правової допомоги у Бурині, Недригайлові, Липовій Долині та Ромнах.
Після загальної зустрічі представнику Чернігівського громадського комітету захисту прав людини Володимиру Виноградову було надано окреме місце для проведення консультацій з переселенцями. Усі присутні отримали вичерпні відповіді на порушені питання.
Також було досягнуто домовленість про подальшу співпрацю та взаємодію юриста проекту «Правовий захист населення, постраждалого від конфлікту» Володимира Виноградова та директора Конотопського місцевого центру з надання БВПД Олександра Мухи.
Проект «Правовий захист населення, постраждалого від конфлікту» впроваджується Данською радою у справах біженців у партнерстві з Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини за фінансової підтримки Відділу надання допомоги при надзвичайних ситуаціях Агентства США з міжнародного розвитку (OFDA/USAID).
Контакти приймалень проекту в регіонах:
м.Чернігів
вул. Гонча 57, 14000
Телефон «гарячої лінії»: (0462) 612-532
м.Суми
вул. Бєлінського, 2, офіс 3
Телефон «гарячої лінії»: 095-939-11-11
м.Полтава
вул. Матросова, 4, офіс 3
Телефони «гарячої лінії»: 050-274-52-83; 099-658-56-10
м.Івано-Франківськ
вул. Гаркуші, 2, 4-й поверх, офіс 408
Телефон «гарячої лінії»: 095-310-61-51
м.Житомир
вул. Рильського 9, офіс 213
Телефон «гарячої лінії»: 097-706-69-26
Останні новини
Громадський центр правосуддя: підтримка та захист прав громадян в Чернігівській області 19:19
Попри складну та напружену ситуацію, спричинену повномасштабним вторгненням та гуманітарною кризою, своє функціонування продовжує Громадський центр правосуддя (ГЦП), що знаходиться в м. Чернігові, на базі громадської організації «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» та філія ГЦП в м. Ічня на базі Ічнянського районного суду Чернігівської області.
Чернігівські поліцейські пройшли тренінг з протидії гендерно-зумовленому насильству 19:46
23 липня 2024 року для працівників відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП в Чернігівській області було проведено тренінг на тему «Ідентифікація, фіксація та перенаправлення постраждалих від гендерно-зумовленого насильства, в т. ч. воєнних злочинів».
Протидія гендерно-зумовленому насильству: тренінг для поліцейських сектору освітньої безпеки Чернігівщини 18:35
Навчатися та набувати нового досвіду у сфері протидії гендерно-зумовленому насильству (ГЗН) – важливий аспект у сучасному світі.