Останні публікації
19.10.2018 00:00 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
37 людей на Чернігівщині отримали статус осіб, які постраждали від торгівлі людьми
Починаючи з 2013року в Чернігівській області 37 чоловік офіційно отримали статус осіб, які постраждали від торгівлі людьми. Про це в ефірі «Теми дня» на UA: Чернігів сказав заступник директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА В’ячеслав Голуб.
«Починаючи з 2013року, як у нас в Україні почала така робота вестись, у нас в Чернігівський області зареєстровано 37 осіб. З них 18 чоловіків і 19 жінок. І мушу зазначити, що загальноукраїнським тенденціям відповідає наша ситуація. У нас, дійсно, половина - це трудова експлуатація, майже половина – сексуальна експлуатація.», - сказав В’ячеслав Голуб.
Однак, зазначив В’ячеслав Голуб, не всі постраждалі звертаються за допомогою.
«Навіть, якщо взяти ці цифри, якими ми володіємо на сьогодні, скажімо, на рівні України, поліція дає, що 190 (якщо не помиляюсь) осіб постраждали, а статус особи отримали 157, то вже ми бачимо розбіжність. Якщо брати оціночні судження міжнародних організацій, тих, які працюють в цій сфері, вони зазначають дуже велику кількість людей, які за часи незалежності потрапили в цю проблему, мова йде про багато-багато тисяч людей.», - сказав В’ячеслав Голуб.
Уже в 2018 році на Чернігівщині зареєстровано 11 кримінальних проваджень і 10 потерпілих по випадкам торгівлі людьми.
Останні новини
Від війни до підтримки: проєкт, який змінює долі жінок 22:47
Чернігівський громадський комітет захисту прав людини долучився до проєкту “Захистимо її разом: зміцнюємо громади, рятуємо життя” – ініціативи, яка має дуже просту, але життєво важливу мету: щоби жінки та дівчата в постраждалих від війни громадах мали доступ до допомоги, підтримки й простору, де їх бачать і чують.
В Чернігові відбувся тренінг для адвокатів із захисту свободи слова в умовах війни 21:41
Радою адвокатів Чернігівської області у партненрстві з ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» та БО «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» проведено спеціалізований семінар для адвокатів Чернігівщини, присвячений захисту свободи слова та медіа.
Інформація за режимами доступу буває 00:00
Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір, однак режим доступу до інформації напряму залежить від її виду.
Що таке публічна інформація? 15:52
Кожен, зокрема журналіст, має право: - вільно збирати, зберігати, використовувати та поширювати інформацію; - отримувати публічну інформацію про діяльність влади у зручний для себе спосіб.