Останні публікації
26.10.2005 22:04 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Офіційне роз’яснення УМВС в Чернігівській області, або чи всі закиди варті довіри
17 вересня 2004 року приблизно о 20 годині 20 хвилин громадянин Атрошенко В.А., керуючи автомобілем "Мерседес Бенц 600 SEL", рухаючись по автомобільній дорозі "Київ-Чернігів-Нові Яриловичі" на
Наступного дня за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України старший слідчий відділення з розслідування ДТП Чернігівського МВ УМВС України в Чернігівській області майор міліції Мороз В.В. порушив кримінальну справу.
21 вересня 2004 року з метою контролю розслідування у порушеній справі, забезпечення повноти, якості та неупередженості слідчих дій її взяло у провадження Головне слідче управління МВС України.
Під час розслідування кримінальної справи за фактом ДТП за участю Атрошенка В.А. не справлявся жодний тиск на членів слідчо-оперативної групи, які займалися розслідуванням, ні з боку керівництва УМВС області чи керівництва МВС України, ані з боку народного депутата України Атрошенка В.А. та його оточення, чи з боку родичів потерпілого або будь-яких інших громадян.
Стосовно ж закидів щодо погіршення криміногенної ситуації в Чернігівській області, яке нібито спостерігається від моменту приходу нового глави облдержадміністрації, факти свідчать протилежне. За підсумками 9 місяців нинішнього року, в області спостерігається зниження злочинності на 13,5 %.
Область посіла 10-те місце в державі по розкриттю злочинів, а за окремими видами є серед лідерів. Так, розкриття квартирних крадіжок — 1 місце, розкриття фактів незаконного заволодіння транспортними засобами — 4 місце, розшук злочинців, які переховуються від органів слідства та суду — знов 1 місце.
Отже, міліція області повністю контролює криміногенну ситуацію та впливає на неї в бік покращення.
УМВС України в Чернігівській області
Останні новини
Алгоритм дій у конфліктних ситуаціях для журналістів 12:17
У професійній діяльності журналісти часто стикаються з перешкоджанням своїй роботі, особливо під час висвітлення суспільно значущих подій. Незаконні заборони на зйомку, вимоги припинити використання техніки або залишити відкритий захід можуть бути проявами порушення прав журналіста. Щоб ефективно захистити себе у таких ситуаціях, важливо знати свої права, розуміти межі законних обмежень та вміти аргументовано відстоювати свободу професійної діяльності.
ЗВІТ про діяльність Чернігівського громадського комітету захисту прав людини за 2024 рік 13:30
Цього року нам виповнилося вже 25 років. Тому цього року Чернігівський громадський комітет захисту прав людини продовжує традицію річного звітування і презентує публічний річний звіт за 2024 рік.
Правоохоронці Чернігівщини пройшли навчання з протидії гендерно-зумовленому насильству в умовах війни 19:28
В Чернігові для працівників Управління дотримання прав людини Національної поліції України проведено тренінг на тему «Запобігання та реагування на гендерно-зумовлене та сексуальне насильство, повязане з конфліктом».