Останні публікації
26.10.2005 22:04 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Офіційне роз’яснення УМВС в Чернігівській області, або чи всі закиди варті довіри
17 вересня 2004 року приблизно о 20 годині 20 хвилин громадянин Атрошенко В.А., керуючи автомобілем "Мерседес Бенц 600 SEL", рухаючись по автомобільній дорозі "Київ-Чернігів-Нові Яриловичі" на
Наступного дня за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України старший слідчий відділення з розслідування ДТП Чернігівського МВ УМВС України в Чернігівській області майор міліції Мороз В.В. порушив кримінальну справу.
21 вересня 2004 року з метою контролю розслідування у порушеній справі, забезпечення повноти, якості та неупередженості слідчих дій її взяло у провадження Головне слідче управління МВС України.
Під час розслідування кримінальної справи за фактом ДТП за участю Атрошенка В.А. не справлявся жодний тиск на членів слідчо-оперативної групи, які займалися розслідуванням, ні з боку керівництва УМВС області чи керівництва МВС України, ані з боку народного депутата України Атрошенка В.А. та його оточення, чи з боку родичів потерпілого або будь-яких інших громадян.
Стосовно ж закидів щодо погіршення криміногенної ситуації в Чернігівській області, яке нібито спостерігається від моменту приходу нового глави облдержадміністрації, факти свідчать протилежне. За підсумками 9 місяців нинішнього року, в області спостерігається зниження злочинності на 13,5 %.
Область посіла 10-те місце в державі по розкриттю злочинів, а за окремими видами є серед лідерів. Так, розкриття квартирних крадіжок — 1 місце, розкриття фактів незаконного заволодіння транспортними засобами — 4 місце, розшук злочинців, які переховуються від органів слідства та суду — знов 1 місце.
Отже, міліція області повністю контролює криміногенну ситуацію та впливає на неї в бік покращення.
УМВС України в Чернігівській області
Останні новини
Від війни до підтримки: проєкт, який змінює долі жінок 22:47
Чернігівський громадський комітет захисту прав людини долучився до проєкту “Захистимо її разом: зміцнюємо громади, рятуємо життя” – ініціативи, яка має дуже просту, але життєво важливу мету: щоби жінки та дівчата в постраждалих від війни громадах мали доступ до допомоги, підтримки й простору, де їх бачать і чують.
В Чернігові відбувся тренінг для адвокатів із захисту свободи слова в умовах війни 21:41
Радою адвокатів Чернігівської області у партненрстві з ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» та БО «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» проведено спеціалізований семінар для адвокатів Чернігівщини, присвячений захисту свободи слова та медіа.
Інформація за режимами доступу буває 00:00
Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір, однак режим доступу до інформації напряму залежить від її виду.
Що таке публічна інформація? 15:52
Кожен, зокрема журналіст, має право: - вільно збирати, зберігати, використовувати та поширювати інформацію; - отримувати публічну інформацію про діяльність влади у зручний для себе спосіб.