Останні публікації
26.10.2005 22:04 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Офіційне роз’яснення УМВС в Чернігівській області, або чи всі закиди варті довіри
17 вересня 2004 року приблизно о 20 годині 20 хвилин громадянин Атрошенко В.А., керуючи автомобілем "Мерседес Бенц 600 SEL", рухаючись по автомобільній дорозі "Київ-Чернігів-Нові Яриловичі" на
Наступного дня за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України старший слідчий відділення з розслідування ДТП Чернігівського МВ УМВС України в Чернігівській області майор міліції Мороз В.В. порушив кримінальну справу.
21 вересня 2004 року з метою контролю розслідування у порушеній справі, забезпечення повноти, якості та неупередженості слідчих дій її взяло у провадження Головне слідче управління МВС України.
Під час розслідування кримінальної справи за фактом ДТП за участю Атрошенка В.А. не справлявся жодний тиск на членів слідчо-оперативної групи, які займалися розслідуванням, ні з боку керівництва УМВС області чи керівництва МВС України, ані з боку народного депутата України Атрошенка В.А. та його оточення, чи з боку родичів потерпілого або будь-яких інших громадян.
Стосовно ж закидів щодо погіршення криміногенної ситуації в Чернігівській області, яке нібито спостерігається від моменту приходу нового глави облдержадміністрації, факти свідчать протилежне. За підсумками 9 місяців нинішнього року, в області спостерігається зниження злочинності на 13,5 %.
Область посіла 10-те місце в державі по розкриттю злочинів, а за окремими видами є серед лідерів. Так, розкриття квартирних крадіжок — 1 місце, розкриття фактів незаконного заволодіння транспортними засобами — 4 місце, розшук злочинців, які переховуються від органів слідства та суду — знов 1 місце.
Отже, міліція області повністю контролює криміногенну ситуацію та впливає на неї в бік покращення.
УМВС України в Чернігівській області
Останні новини
Виклики свободі слова на Чернігівщині: затягування справ та тиск на комунальні медіа 18:25
Експерти Інституту масової інформації (ІМІ) проаналізували стан справ щодо свободи слова в Чернігівській області.
Чернігівські медіа дотримуються гендерного балансу 19:11
Онлайн медіа, телеканали та газети Чернігівської області дотримуються гендерного балансу у своїх матеріалах. Такого висновку дійшли учасники презентації дослідження «Гендерне питання у чернігівських медіа», яка пройшла у регіональному хабі Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів».
Протидія насильству в умовах війни: на Прилуччині об’єднують зусилля для підтримки постраждалих 19:39
В Прилуках відбулася спільна робоча зустріч представників Чернігівського громадського комітету захисту прав людини з членами Міжвідомчої ради з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми при Прилуцькій міській раді.
В Чернігові відбувся тренінг «Захист свободи слова та права медійників в умовах війни» 19:45
Захід для місцевих журналістів та активістів організований регіональним хабом Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» в партнерстві з ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини». Експертом навчання виступив провідний український медіаюрист, член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Олександр Бурмагін.