Безкоштовна
правова допомога

(0462) 612-532


Новини

Партнери

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Харківська правозахисна група

Права людини в Україні. Онлайн-бібліотека

Стратегическая судебная защита

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів

Май право на допомогу

Мережа правового розвитку

Правовий простір

Украінський правовий портал


Останні публікації

03.11.2005   23:02Чернігівський громадський комітет захисту прав людини

Спортзал для неповнолітніх правопорушників

Це зроблено тому, що одним із головних завдань сьогодення є гуманізація пенітенціарної системи, створення таких умов для тримання увязнених та засуджених осіб, які відповідали б європейським стандартам, зменшували негативний вплив позбавлення волі на людину,  тимчасово ізольовану від суспільства. А СІЗО - це «обличчя» кримінально – виконавчої системи, її «ворота», через які всі засуджені потрапляють у виправні колонії. Саме в СІЗО відбувається перше знайомство заарештованого з установами кримінально – виконавчої системи.

У слідчих ізоляторах, куди після арешту  потрапляють різні категорії громадян,  утримуються  і неповнолітні. Час їх перебування тут різний: від декількох тижнів – до декількох місяців і навіть до року. Адже нерідко час знаходження кримінальної справи  в провадженні суду в декілька разів перевищує час попереднього слідства і це приводить до тривалого перебування підозрюваних в слідчих ізоляторах.

Систематичне заняття фізичною культурою дасть можливість покращити дисципліну серед неповнолітніх, знизити рівень агресивності, тривожності, зменшити кількість конфліктів.

Благодійна організація  „Чернігівський жіночий правозахисний центр”,  як одна із інституцій громадянського суспільства, і в подальшому буде робити все можливе, щоб допомогти змінитися підліткам, які стали на хибний шлях злочинної поведінки, відкрити їм двері в інший світ, де є добро, надія на краще, чесність, відкритість.

 

Алла Лепеха,

„Чернігівський жіночий правозахисний центр”

 

Останні новини

"Гаряча лінія" правової допомоги для журналістів та медіа 19:54

Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги через “гарячу лінію” надає безоплатну журналістам, представникам медіа та блогерам в рамках проєкту “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова”.

Захист прав та інтересів дітей, які постраждали від насильства – важливість спільних дій! 17:37

За ініціативи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини та Відділу ювенальної превенції обласного управління поліції проведено круглий стіл на тему: «Захист прав та інтересів дітей, які є учасниками кримінального провадження, та формування правосуддя, дружнього до дитини».

Як створити безпечне середовище для дітей під час слідчих дій? 18:54

На це та інші питання вдалося відповісти завдяки тренінгу «Захист прав дітей, які постраждали від насильства», проведених за ініціативи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини для працівників ГУНП в Чернігівській області.

Правоохоронці Чернігівщини посилюють спроможність щодо ідентифікації та розслідування випадків сексуального насильства, пов'язаного з війною 19:54

Наприкінці вересня для працівників ГУНП в Чернігівській області проведений тренінг на тему «Ідентифікація та розслідування випадків сексуального насильства, в тому числі пов'язаного з конфліктом, та перенаправлення постраждалих осіб для можливості отримання допомоги».

Проєкт “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова” 11:36

Наша організація впроваджує проєкт “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова”, у співпраці з Міністерством закордонних справ Королівства Нідерландів. Цей проєкт спрямований на створення довготривалих інструментів правової підтримки для місцевих медіа, журналістів та блогерів. Проект реалізується Всеукраїнською коаліцією з надання правової допомоги разом з партнерами в ряді регіонів України.