Безкоштовна
правова допомога

(0462) 612-532


Новини

Партнери

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Харківська правозахисна група

Права людини в Україні. Онлайн-бібліотека

Стратегическая судебная защита

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів

Май право на допомогу

Мережа правового розвитку

Правовий простір

Украінський правовий портал


Останні публікації

03.11.2005   23:02Чернігівський громадський комітет захисту прав людини

Спортзал для неповнолітніх правопорушників

Це зроблено тому, що одним із головних завдань сьогодення є гуманізація пенітенціарної системи, створення таких умов для тримання увязнених та засуджених осіб, які відповідали б європейським стандартам, зменшували негативний вплив позбавлення волі на людину,  тимчасово ізольовану від суспільства. А СІЗО - це «обличчя» кримінально – виконавчої системи, її «ворота», через які всі засуджені потрапляють у виправні колонії. Саме в СІЗО відбувається перше знайомство заарештованого з установами кримінально – виконавчої системи.

У слідчих ізоляторах, куди після арешту  потрапляють різні категорії громадян,  утримуються  і неповнолітні. Час їх перебування тут різний: від декількох тижнів – до декількох місяців і навіть до року. Адже нерідко час знаходження кримінальної справи  в провадженні суду в декілька разів перевищує час попереднього слідства і це приводить до тривалого перебування підозрюваних в слідчих ізоляторах.

Систематичне заняття фізичною культурою дасть можливість покращити дисципліну серед неповнолітніх, знизити рівень агресивності, тривожності, зменшити кількість конфліктів.

Благодійна організація  „Чернігівський жіночий правозахисний центр”,  як одна із інституцій громадянського суспільства, і в подальшому буде робити все можливе, щоб допомогти змінитися підліткам, які стали на хибний шлях злочинної поведінки, відкрити їм двері в інший світ, де є добро, надія на краще, чесність, відкритість.

 

Алла Лепеха,

„Чернігівський жіночий правозахисний центр”

 

Останні новини

Правова допомога для блогерів, журналістів та гомадських активістів 13:31

Нагадуємо, що наша організація продовжує впровадження проєкту "Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова", у співпраці з Міністерством закордонних справ Королівства Нідерландів. Цей проєкт спрямований на створення довготривалих інструментів правової підтримки для місцевих медіа, журналістів та блогерів.

Ефективна протидія гендерно-зумовленому насильству: Чернігівщина робить важливі кроки вперед 18:11

В Чернігові відбувся триденний тренінг для представників територіальних громад на тему: «Ефективна реалізація місцевої політики в сфері протидії гендерно-зумовленому насильству: ідентифікація, надання допомоги постраждалим та робота з кривдниками на рівні громад».

Алгоритм дій у конфліктних ситуаціях для журналістів 12:17

У професійній діяльності журналісти часто стикаються з перешкоджанням своїй роботі, особливо під час висвітлення суспільно значущих подій. Незаконні заборони на зйомку, вимоги припинити використання техніки або залишити відкритий захід можуть бути проявами порушення прав журналіста. Щоб ефективно захистити себе у таких ситуаціях, важливо знати свої права, розуміти межі законних обмежень та вміти аргументовано відстоювати свободу професійної діяльності.

ЗВІТ про діяльність Чернігівського громадського комітету захисту прав людини за 2024 рік 13:30

Цього року нам виповнилося вже 25 років. Тому цього року Чернігівський громадський комітет захисту прав людини продовжує традицію річного звітування і презентує публічний річний звіт за 2024 рік.