Безкоштовна
правова допомога

(0462) 612-532


Новини

Партнери

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Харківська правозахисна група

Права людини в Україні. Онлайн-бібліотека

Стратегическая судебная защита

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів

Май право на допомогу

Мережа правового розвитку

Правовий простір

Украінський правовий портал


Останні публікації

08.11.2005   18:11Чернігівський громадський комітет захисту прав людини

Громадська приймальня - в жіночій колонії

В цій ситуації переважній більшості українських громадян для вирішення своїх життєвих проблем дуже важко самостійно розібратися в законодавчому масиві, а якщо вони і знаходять необхідні правові норми, то нерідко у них важко розібратися без допомоги освіченої в галузі права особи. З огляду на це, важливого значення набуває питання надання правової допомоги особам, засудженим до позбавлення волі, яким реалізувати  своє право на правову допомогу, надане статтею 59 Конституції України, набагато важче, ніж пересічним громадянам нашої держави.

 

З цією метою за ініціативою міської спостережної комісії (голова Заіка В.М.) в Чернігівській ВК №44 створена і функціонує громадська приймальня, де засуджені жінки можуть отримати кваліфіковану юридичну допомогу.

 

 В минулий четвер в громадській приймальні, крім  представників благодійної організації «Чернігівський жіночий правозахисний центр», які є членами міської спостережної комісії,  жінок приймали   працівники   обласного управління юстиції.

 

 Головні спеціалісти відділу правової роботи, правової освіти, реєстрації нормативно-правових актів та легалізації об’єднань громадян обласного управління юстиції Дасюк С.В. та Бобруйко В.А. давали відповіді жінкам на питання, які стосуються цивільно – правових відносин.

 

 Вони консультували засуджених жінок з питань наслідування майна, передачі його в тимчасове користування в зв’язку з відбуванням покарання, адже в колонії відбувають покарання неодноразово засуджені жінки, термін перебування багатьох із яких в ізоляції тривалий, а часто буває так, що перебуваючи в місцях позбавлення волі, вони втрачають не тільки соціально – корисні зв’язки, але й право на майно і житло.

 

Алла Лепеха,

„Чернігівський жіночий правозахисний центр”

 

Останні новини

Від війни до підтримки: проєкт, який змінює долі жінок 22:47

Чернігівський громадський комітет захисту прав людини долучився до проєкту “Захистимо її разом: зміцнюємо громади, рятуємо життя” – ініціативи, яка має дуже просту, але життєво важливу мету: щоби жінки та дівчата в постраждалих від війни громадах мали доступ до допомоги, підтримки й простору, де їх бачать і чують.

В Чернігові відбувся тренінг для адвокатів із захисту свободи слова в умовах війни 21:41

Радою адвокатів Чернігівської області у партненрстві з ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» та БО «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» проведено спеціалізований семінар для адвокатів Чернігівщини, присвячений захисту свободи слова та медіа.

Інформація за режимами доступу буває 00:00

Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір, однак режим доступу до інформації напряму залежить від її виду.

Що таке публічна інформація? 15:52

Кожен, зокрема журналіст, має право: - вільно збирати, зберігати, використовувати та поширювати інформацію; - отримувати публічну інформацію про діяльність влади у зручний для себе спосіб.