Останні публікації
08.12.2005 22:40 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Прилуки: “Ні!” – гендерному насильству!
З кожним роком даний захід стає масштабнішим і залучає все більше і більше прихильників. Незважаючи на те, що у 2002 році набрав чинності Закон України “Про попередження насильства у сім’ї”, в Україні і сьогодні простежуються тенденції поширення насильницьких дій у сім’ї. Переважна більшість потерпілих – жінки та неповнолітні діти. На профілактичному обліку в органах внутрішніх справ зараз перебуває понад 83 тисячі осіб, котрим винесено 48651 офіційне попередження за вчинення насильства у сім’ї.
Прилуцьким міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді також фіксується дана проблема. Так, за поточний рік було зареєстровано 15 анонімних звернень жінок, одну клієнтку взято на соціальний супровід. Жінки отримали необхідну інформаційну, психологічну та юридичну допомогу.
Інформація Прилуцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Останні новини
Правова допомога для блогерів, журналістів та гомадських активістів 13:31
Нагадуємо, що наша організація продовжує впровадження проєкту "Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова", у співпраці з Міністерством закордонних справ Королівства Нідерландів. Цей проєкт спрямований на створення довготривалих інструментів правової підтримки для місцевих медіа, журналістів та блогерів.
Ефективна протидія гендерно-зумовленому насильству: Чернігівщина робить важливі кроки вперед 18:11
В Чернігові відбувся триденний тренінг для представників територіальних громад на тему: «Ефективна реалізація місцевої політики в сфері протидії гендерно-зумовленому насильству: ідентифікація, надання допомоги постраждалим та робота з кривдниками на рівні громад».
Алгоритм дій у конфліктних ситуаціях для журналістів 12:17
У професійній діяльності журналісти часто стикаються з перешкоджанням своїй роботі, особливо під час висвітлення суспільно значущих подій. Незаконні заборони на зйомку, вимоги припинити використання техніки або залишити відкритий захід можуть бути проявами порушення прав журналіста. Щоб ефективно захистити себе у таких ситуаціях, важливо знати свої права, розуміти межі законних обмежень та вміти аргументовано відстоювати свободу професійної діяльності.
ЗВІТ про діяльність Чернігівського громадського комітету захисту прав людини за 2024 рік 13:30
Цього року нам виповнилося вже 25 років. Тому цього року Чернігівський громадський комітет захисту прав людини продовжує традицію річного звітування і презентує публічний річний звіт за 2024 рік.