Безкоштовна
правова допомога

(0462) 612-532


Новини

Партнери

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Харківська правозахисна група

Права людини в Україні. Онлайн-бібліотека

Стратегическая судебная защита

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів

Май право на допомогу

Мережа правового розвитку

Правовий простір

Украінський правовий портал


Останні публікації

11.04.2006   17:11Чернігівський громадський комітет захисту прав людини

Польща ділиться досвідом розвитку місцевих громад

Метою цього візиту було вивчення польського досвіду діяльності локальних фондів в області реалізації суспільно-корисних програм та грантових програм для підтримки місцевих ініціатив. Партнерами проекту є Нідзицький Локальний Фонд, м. Нідзиця (Польща). У рамках спільної діяльності відбулися візити представників громадських організацій у польські місцеві фонди в містах Нідзиця, Сокулка, Голдап, Ельблонг.   На базі Нідзіцького Локального Фонду відбувся тренінг з методики організації фандрейзінгу на місцевому рівні – як ефективно залучати кошти не тільки іноземних донорів, а і місцевих. Особлива увага приділялася ефективним технологіям: прозорості і звітності, відкритості діяльності громадської організації, що, у свою чергу, є складовими довіри, перспективної і продуктивної взаємодії з потенційними спонсорами. Барбара Маргол поділилась досвідом залучення місцевих ресурсів через проведення благодійних і спеціальних фандрейзинговых заходів, а також створення фондів місцевих громад.

Наступним кроком у реалізації спільного проекту стане проведення тренінгу на Україні, в м. Чернігові, для опрацювання практичних проектів, направлених на залучення місцевих коштів – фінансів, послуг, речей.

У вересні, в м. Чернігові, відбудеться заключна міжнародна конференція з метою підведення підсумків реалізації спільного проекту.

 

Олександр Підгорний

Центр „Доброчин”

 

Останні новини

В Чернігові обговорили актуальні проблеми запобігання та протидії гендерно-зумовленому насильству 23:23

На сьогодні, ситуація із запобіганням та протидією проявам гендерно-зумовленого насильства в Чернігівській області є досить ускладнена. Важливою складовою є взаємодія між різними відповідальними суб'єктами. Адже саме комунікація забезпечує ефективне реагування на кожен факт домашнього насильства.

Захист та підтримка постраждалих від гендерно-зумовленого насильства в умовах війни 19:46

Незважаючи на війну та міграційну кризу, рівень домашнього і гендерно-зумовленого насильства в Україні та на Чернігівщині зростає. Мешканці сільських, віддалених та прикордонних громад перебувають у соціально-економічній та інформаційній ізоляції та є особливо вразливими до проявів домашнього насильства.