Останні публікації
16.05.2006 23:20 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Чи довіряє населення Чернігова міліції?
Перше питання стосувалося загального рівня довіри громадян до співробітників міліції. Більшість респондентів, а саме 48,4% відповіли, що в окремих випадках відносяться до співробітників міліції з довірою, а в окремих випадках – з недовірою. Повну недовіру міліції висловили 26,3% респондентів. Відповіли, що довіряють міліції повністю 21,5% опитаних громадян. Іншім 3,8% на запитання було відповісти важко.
Населення також визначало шляхи підвищення рівня довіри до міліції.
11% опитаних порадили збільшити ефективність роботи; краще виконувати свої обов’язки; краще реагувати на звернення громадян. 9,4% опитаних відзначили, що потрібно підвищити заробітну плату співробітникам міліції. 8,4% бажають покращити ставлення співробітників міліції до громадян, підвищити моральність, культуру співробітників міліції. 6,9% вважають, що потрібно боротися з корупцією в ОВС; не зловживати службовим становищем. 5,9% радять змінити кадри місцевої міліції (повністю або наполовину). 5,9% вважають, що необхідно забезпечити дієвий контроль над роботою працівників міліції. 3,8% радять налагодити співробітництво з населенням. Інформувати населення про свою роботу, результати діяльності.
На питання „У випадку виникнення проблем, загрози життю, безпеці чи майну членів Вашої родини, чи станете Ви звертатись за допомогою до міліції, чи будете вирішувати свої проблеми іншим шляхом?” переважна більшість опитаних (79,6%) відповіли, що при необхідності звернеться до міліції.
Олександр Підгорний
Центр „Доброчин”
Останні новини
Правова допомога для блогерів, журналістів та гомадських активістів 13:31
Нагадуємо, що наша організація продовжує впровадження проєкту "Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова", у співпраці з Міністерством закордонних справ Королівства Нідерландів. Цей проєкт спрямований на створення довготривалих інструментів правової підтримки для місцевих медіа, журналістів та блогерів.
Ефективна протидія гендерно-зумовленому насильству: Чернігівщина робить важливі кроки вперед 18:11
В Чернігові відбувся триденний тренінг для представників територіальних громад на тему: «Ефективна реалізація місцевої політики в сфері протидії гендерно-зумовленому насильству: ідентифікація, надання допомоги постраждалим та робота з кривдниками на рівні громад».
Алгоритм дій у конфліктних ситуаціях для журналістів 12:17
У професійній діяльності журналісти часто стикаються з перешкоджанням своїй роботі, особливо під час висвітлення суспільно значущих подій. Незаконні заборони на зйомку, вимоги припинити використання техніки або залишити відкритий захід можуть бути проявами порушення прав журналіста. Щоб ефективно захистити себе у таких ситуаціях, важливо знати свої права, розуміти межі законних обмежень та вміти аргументовано відстоювати свободу професійної діяльності.
ЗВІТ про діяльність Чернігівського громадського комітету захисту прав людини за 2024 рік 13:30
Цього року нам виповнилося вже 25 років. Тому цього року Чернігівський громадський комітет захисту прав людини продовжує традицію річного звітування і презентує публічний річний звіт за 2024 рік.