Безкоштовна
правова допомога

(0462) 612-532


Новини

Партнери

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Харківська правозахисна група

Права людини в Україні. Онлайн-бібліотека

Стратегическая судебная защита

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів

Май право на допомогу

Мережа правового розвитку

Правовий простір

Украінський правовий портал


Останні публікації

16.05.2006   23:20Чернігівський громадський комітет захисту прав людини

Чи довіряє населення Чернігова міліції?

Перше питання стосувалося загального рівня довіри громадян до співробітників міліції. Більшість респондентів, а саме 48,4% відповіли, що в окремих випадках відносяться до співробітників міліції з довірою, а в окремих випадках – з недовірою. Повну недовіру міліції висловили 26,3% респондентів. Відповіли, що довіряють міліції повністю 21,5% опитаних громадян. Іншім 3,8% на запитання було відповісти важко.

Населення також визначало шляхи підвищення рівня довіри до міліції.

11% опитаних порадили збільшити ефективність роботи; краще виконувати свої обов’язки; краще реагувати на звернення громадян. 9,4% опитаних відзначили, що потрібно підвищити заробітну плату співробітникам міліції. 8,4% бажають покращити ставлення співробітників міліції до громадян, підвищити моральність, культуру співробітників міліції. 6,9% вважають, що потрібно боротися з корупцією в ОВС; не зловживати службовим становищем. 5,9% радять змінити кадри місцевої міліції (повністю або наполовину). 5,9% вважають, що необхідно забезпечити дієвий контроль над роботою працівників міліції. 3,8% радять налагодити співробітництво з населенням. Інформувати населення про свою роботу, результати діяльності.

На питання „У випадку виникнення проблем, загрози життю, безпеці чи майну членів Вашої родини, чи станете Ви звертатись за допомогою до міліції, чи будете вирішувати свої проблеми іншим шляхом?” переважна більшість опитаних (79,6%) відповіли, що при необхідності звернеться до міліції.

 

Олександр Підгорний

Центр „Доброчин”

 

Останні новини

"Гаряча лінія" правової допомоги для журналістів та медіа 19:54

Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги через “гарячу лінію” надає безоплатну журналістам, представникам медіа та блогерам в рамках проєкту “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова”.

Захист прав та інтересів дітей, які постраждали від насильства – важливість спільних дій! 17:37

За ініціативи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини та Відділу ювенальної превенції обласного управління поліції проведено круглий стіл на тему: «Захист прав та інтересів дітей, які є учасниками кримінального провадження, та формування правосуддя, дружнього до дитини».

Як створити безпечне середовище для дітей під час слідчих дій? 18:54

На це та інші питання вдалося відповісти завдяки тренінгу «Захист прав дітей, які постраждали від насильства», проведених за ініціативи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини для працівників ГУНП в Чернігівській області.

Правоохоронці Чернігівщини посилюють спроможність щодо ідентифікації та розслідування випадків сексуального насильства, пов'язаного з війною 19:54

Наприкінці вересня для працівників ГУНП в Чернігівській області проведений тренінг на тему «Ідентифікація та розслідування випадків сексуального насильства, в тому числі пов'язаного з конфліктом, та перенаправлення постраждалих осіб для можливості отримання допомоги».

Проєкт “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова” 11:36

Наша організація впроваджує проєкт “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова”, у співпраці з Міністерством закордонних справ Королівства Нідерландів. Цей проєкт спрямований на створення довготривалих інструментів правової підтримки для місцевих медіа, журналістів та блогерів. Проект реалізується Всеукраїнською коаліцією з надання правової допомоги разом з партнерами в ряді регіонів України.