Безкоштовна
правова допомога

(0462) 612-532


Новини

Партнери

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Харківська правозахисна група

Права людини в Україні. Онлайн-бібліотека

Стратегическая судебная защита

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів

Май право на допомогу

Мережа правового розвитку

Правовий простір

Украінський правовий портал


Останні публікації

05.07.2006   12:56Чернігівський громадський комітет захисту прав людини

Правозахисна діяльність в міжнародному аспекті

Діяльність громадської правозахисної організації „Центр правової допомоги”, м. Подгориця, Чорногорія, дужа подібна до діяльності нашої організації. Вони надають безкоштовну правову допомогу соціально незахищеним верствам населення, представляють інтереси жертв у суді і мають також справи проти поліції. Займаються також моніторингом імплементації закону доступу до інформації. Їх дуже зацікавив позитивний досвід співпраці нашої організації з міліцією: присутність адвокатів в міліції, співробітництво і обмін досвідом між громадською організацією "Центр Доброчин" м. Чернігів, Управлінням МВС України в Чернігівській області та Лиунаською префектурою поліції МВС Естонської Республіки.

 

Мали зустрічі з працівниками та начальником міської поліції м. Подгориця, Чорногорія, представниками Міністерства внутрішніх справ країни. І як не дивно, правоохоронці та представники громадських організацій регіону не знаходять спільної мови Співпраці між правоохоронними органами і правозахисними організаціями не має ні на якому рівні.

 

З керівником організації „Центр правової допомоги” Марком Івковичем було укладено партнерську угоду про співпрацю. Результатом поїздки є налагодженні партнерські відносини з громадськими організаціями та державними установами Сербії та Чорногорії.

 

Олександр Підгорний

 

Центр  "Доброчин"

 

Останні новини

Алгоритм дій у конфліктних ситуаціях для журналістів 12:17

У професійній діяльності журналісти часто стикаються з перешкоджанням своїй роботі, особливо під час висвітлення суспільно значущих подій. Незаконні заборони на зйомку, вимоги припинити використання техніки або залишити відкритий захід можуть бути проявами порушення прав журналіста. Щоб ефективно захистити себе у таких ситуаціях, важливо знати свої права, розуміти межі законних обмежень та вміти аргументовано відстоювати свободу професійної діяльності.

ЗВІТ про діяльність Чернігівського громадського комітету захисту прав людини за 2024 рік 13:30

Цього року нам виповнилося вже 25 років. Тому цього року Чернігівський громадський комітет захисту прав людини продовжує традицію річного звітування і презентує публічний річний звіт за 2024 рік.

Правоохоронці Чернігівщини пройшли навчання з протидії гендерно-зумовленому насильству в умовах війни 19:28

В Чернігові для працівників Управління дотримання прав людини Національної поліції України проведено тренінг на тему «Запобігання та реагування на гендерно-зумовлене та сексуальне насильство, повязане з конфліктом».