Останні публікації
14.09.2006 23:44 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
3000 підгузок для ВІЛ-інфікованих дітей
- Немовлята – основні наші клієнти. Останні роки їх близько 40. Зрозуміло, що вони виростають, але й нові народжуються, - пояснює Регіональний представник Всеукраїнської мережі ЛЖВ Інна Пивовар. - Здебільшого – це знедолені діти з неповних та малозабезпечених сімей, є навіть сироти. Батькам до них байдуже. Тож, поки триває оформлення цих дітей до дитячих будинків, ними опікуються наші психологи. Доглядають, миють. Перша посмішка цих дітей, нажаль, дістається не мамі, а нам.
Крім підгузок, в гуманітарному вантажі іграшки, засоби гігієни для дітей, книжки-розмальовки, візочки і, навіть, дитячі велосипеди. Підгузок вистачить на півроку, а іграшки потраплять до „банку”.
- Ми створимо обмінний фонд або „банк”, - продовжує Інна Пивовар. – Малюки швидко ростуть, тож візочки, велосипеди ми будемо давати у тимчасове користування, потім передавати іншим дітям, і їх вистачить на довгі роки.
З проханням придбати ліки чи підгузки ЧОВ ВБО ЛЖВ постійно звертається до органів місцевої влади. Але відгукнулися лише благодійники з-за кордону. «Скільки Вам треба підгузок», - спитали британці через Іетернет. – «Багато», - відповіли з Чернігова. Але ніхто не сподівався, що багато – це три вантажних поштових машини із майже двома тоннами різних подарунків.
Чернігівське обласне відділення Всеукраїнської мережі Людей, що живуть з ВІЛ
Останні новини
Правова допомога для блогерів, журналістів та гомадських активістів 13:31
Нагадуємо, що наша організація продовжує впровадження проєкту "Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова", у співпраці з Міністерством закордонних справ Королівства Нідерландів. Цей проєкт спрямований на створення довготривалих інструментів правової підтримки для місцевих медіа, журналістів та блогерів.
Ефективна протидія гендерно-зумовленому насильству: Чернігівщина робить важливі кроки вперед 18:11
В Чернігові відбувся триденний тренінг для представників територіальних громад на тему: «Ефективна реалізація місцевої політики в сфері протидії гендерно-зумовленому насильству: ідентифікація, надання допомоги постраждалим та робота з кривдниками на рівні громад».
Алгоритм дій у конфліктних ситуаціях для журналістів 12:17
У професійній діяльності журналісти часто стикаються з перешкоджанням своїй роботі, особливо під час висвітлення суспільно значущих подій. Незаконні заборони на зйомку, вимоги припинити використання техніки або залишити відкритий захід можуть бути проявами порушення прав журналіста. Щоб ефективно захистити себе у таких ситуаціях, важливо знати свої права, розуміти межі законних обмежень та вміти аргументовано відстоювати свободу професійної діяльності.
ЗВІТ про діяльність Чернігівського громадського комітету захисту прав людини за 2024 рік 13:30
Цього року нам виповнилося вже 25 років. Тому цього року Чернігівський громадський комітет захисту прав людини продовжує традицію річного звітування і презентує публічний річний звіт за 2024 рік.