Останні публікації
19.09.2006 17:18 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
„ШАНС” має всі шанси поїхати до Польщі
Мета даної конференції – обговорення методів вирішення місцевих проблем, враховуючи досвід українських, польських та білоруських організацій.
Під час конференції була представлена практична діяльність для вирішення місцевих проблем:
1) створення стабільних умов фінансування громадських організацій (фонди місцевих громад, „залізний” капітал)
2) стипендіальні та просвітницькі програми для молоді;
3) реалізація грантових програм для підтримки локальних ініціатив.
На конференції також було представлене видання з практичними прикладами діяльності НідзІцького локального фонду (м. Нідзиця, Польща), а також успішна діяльність по вирішенню місцевих проблем партнерів з України (Центр „Доброчин”), та Білорусії (Благодійний Фонд Регіонального Розвитку „Наша Вежа”).
Десятки представників громадських організацій України мали нагоду познайомитись, поспілкуватись та налагодити партнерські відносини з колегами з України, Білорусії та Польщі.
Несподівано навіть для учасників конференції частково була вирішена одна місцева проблема. Після виступу керівника об’єднання інвалідів „Шанс”, м. Чернігів, в якому вона розповіла про проблеми фінансування діяльності організації і їх бажання прийняти участь у міжнародному театральному фестивалі для людей з обмеженими фізичними можливостями, учасниками конференції було зібрано і передано на поїзду 900 гривень. Так що меценатів потрібно шукати в НДО!
Захід проходив за фінансової підтримки фонду „Освіта для демократії”, Польща в рамках спільного польсько – українсько – білоруського проекту „Різні проблеми – загальні методи їх вирішення”.
Олександр Підгорний
Центр "Доброчин"
Останні новини
В Чернігові відбувся круглий стіл з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно-зумовлене насильство 00:00
Представники Чернігівського громадського комітету захисту прав людини разом з партнерами провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство в Чернігівській області за участю представництва UNFPA.
Поліцейські Черніговщини вчаться захищати дітей від домашнього насильства 00:00
Представниця Чернігівського громадського комітету захисту прав людини Ірина Бірюк провела тренінг на тему: «Виявлення та реагування на випадки домашнього насильства щодо дитини» для інспекторів Служби освітньої безпеки ГУНП в Чернігівській області.
Чернігівські активісти зміцнюють стресостійкість та мотивацію в правозахисній діяльності 18:39
Перевтома, стрес, професійне вигорання… Як не піддатися їхньому впливу та підтримувати себе під час роботи з постраждалими? Відповіді шукали на тренінгу «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», організованого за ініціативи ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» для представників коаліції «Чернігівщина 1325» задля створення безпечного простору для розмови про власний стан і ресурс.