Останні публікації
05.10.2006 23:54 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Чернігівську газету покарали за переказ чужих статей своїми словами
Відповідачем подано апеляційну скаргу на таке судове рішення, оскільки в статті іншими словами було просто переказано зміст публікацій в інших друкованих та Інтернет-ЗМІ. Але саме ця перефразована інформація зі статті газети «Вчасно» і спричинила подання банком позову з вимогою стягнути 50 000 грн. моральної шкоди. Суд першої інстанції зменшив розмір витребуваної компенсації в 50 разів, але «Полікомбанк», можливо, саме з цим і не погодився, так як з його сторони теж було подано апеляційну скаргу на рішення Деснянського райсуду м. Чернігова.
На даний момент відповідну справу передано з суду першої інстанції в апеляційний суд Чернігівської області.
Останні новини
Виклики свободі слова на Чернігівщині: затягування справ та тиск на комунальні медіа 18:25
Експерти Інституту масової інформації (ІМІ) проаналізували стан справ щодо свободи слова в Чернігівській області.
Чернігівські медіа дотримуються гендерного балансу 19:11
Онлайн медіа, телеканали та газети Чернігівської області дотримуються гендерного балансу у своїх матеріалах. Такого висновку дійшли учасники презентації дослідження «Гендерне питання у чернігівських медіа», яка пройшла у регіональному хабі Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів».
Протидія насильству в умовах війни: на Прилуччині об’єднують зусилля для підтримки постраждалих 19:39
В Прилуках відбулася спільна робоча зустріч представників Чернігівського громадського комітету захисту прав людини з членами Міжвідомчої ради з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми при Прилуцькій міській раді.
В Чернігові відбувся тренінг «Захист свободи слова та права медійників в умовах війни» 19:45
Захід для місцевих журналістів та активістів організований регіональним хабом Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» в партнерстві з ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини». Експертом навчання виступив провідний український медіаюрист, член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Олександр Бурмагін.