Останні публікації
23.11.2006 12:25 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Українська школа молодого політика розкриває секрети «політичної кухні»
Один із тренерів, Віктор Андрусів, аналітик Відділу стратегічних комунікацій Національного інституту стратегічних досліджень, зазначив, що знання PR-інформації, розвіює міфи про проведення виборів. При цьому якісні вибори можливі при плануванні виборчої кампанії, що включає в себе: структуру виборчого штабу, стратегію проведення виборів, інформаційно-аналітичну роботу і т.д.
В свою чергу Владислав Савенок, головний редактор інтернет-видання «Високий Вал», приділив увагу нюансам роботи ЗМІ під час виборів. Тренер зробив акцент на телебаченні, яке висвітлює недоліки роботи кандидатів над своїм іміджем. Скориставшись відеокамерою, Владислав Савенок задіяв майбутніх політиків у рольовій грі, під час якої було зафіксовано всі емоції та жести учасників публічного виступи.
Звісно, на цьому не закінчується перелік інформації, отриманої учасниками проекту. Попереду п’ятий заключний семінар, після якого «школярі» матимуть змогу називати себе політично освіченою молоддю, оскільки стануть випускниками 5-ої ювілейної «Школи молодого політика».
Олена Шевченко,
учасниця «Української Школи молодого політика»
Останні новини
Від війни до підтримки: проєкт, який змінює долі жінок 22:47
Чернігівський громадський комітет захисту прав людини долучився до проєкту “Захистимо її разом: зміцнюємо громади, рятуємо життя” – ініціативи, яка має дуже просту, але життєво важливу мету: щоби жінки та дівчата в постраждалих від війни громадах мали доступ до допомоги, підтримки й простору, де їх бачать і чують.
В Чернігові відбувся тренінг для адвокатів із захисту свободи слова в умовах війни 21:41
Радою адвокатів Чернігівської області у партненрстві з ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» та БО «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» проведено спеціалізований семінар для адвокатів Чернігівщини, присвячений захисту свободи слова та медіа.
Інформація за режимами доступу буває 00:00
Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір, однак режим доступу до інформації напряму залежить від її виду.
Що таке публічна інформація? 15:52
Кожен, зокрема журналіст, має право: - вільно збирати, зберігати, використовувати та поширювати інформацію; - отримувати публічну інформацію про діяльність влади у зручний для себе спосіб.