Безкоштовна
правова допомога

(0462) 612-532


Новини

Партнери

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Харківська правозахисна група

Права людини в Україні. Онлайн-бібліотека

Стратегическая судебная защита

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів

Май право на допомогу

Мережа правового розвитку

Правовий простір

Украінський правовий портал


Останні публікації

04.12.2006   22:06Чернігівський громадський комітет захисту прав людини

Міжнародна конференція «Україна і Європа – можливості для взаємодії» відбудеться у Чернігові

Попередня програма 10:00 – відкриття конференції Модуль А / « Україна і Європа – можливості для взаємодії» 1. Тема: «Європейська політика добросусідства і її інструменти, а також нинішні і майбутні ініціативи Євросоюзу в сфері громадянського суспільства».

 

Доповідачі: представники Делегації Єврокомісії в Україні.

 

2. Тема: «Можливості Європейської програми і програми Схід – Схід для розвитку громадянського суспільства в Україні». Доповідачі: представники Європейської програми і програми Схід-Схід МФВ.

 

3.Тема: «Програми Єврокомісії в Польщі: партнерська програма». «Розвиток польсько-українського партнерства за підтримки МЗС Республіки Польща».

 

Доповідач: представники Центру OPUS (Польща).

 

Обід.

 

Модуль Б/ «Приклади успішної співпраці»

 

1. Тема: Презентація підсумків проекту Фонду "Відродження" - «Створення Центрів Європейської інформації».

 

Доповідачі: Юрій Усович (директор проекту, Центр АХАЛАР), Вікторія Кашнікова (консультант центру ЄІ, обласна бібліотека ім. Короленка).

 

2. Тема: Презентація підсумків польсько-українського проекту «Школа консультантів для НУО».

 

Доповідачі: Олександра Момот (директор проекту, Центр АХАЛАР), Лукаш Вашак, директор Центру OPUS (Польща).

 

3. Тема: Презентація проекту Центру АХАЛАР «Територія розвитку – від виживання до гідного життя» за програмою IBPP.

 

Доповідачі: «Міжнародна мережа шкіл Кофеда» – Оле Мелгаард (Директор з міжнародних зв'язків, Школа ім. Кофеда, Копенгаген) «Польський досвід школи Кофеда» – Павло Насиловський (голова Асоціації соціальної допомоги, Седельци, Польща)

 

«Роль і місце школи ім. Кофеда в контексті соціальної системи Данії» – Маргаретта Якобсен (експерт Гельсінкського комітету з прав людини, Копенгаген)

 

«Школа Кофеда в Чернігові: структура проекту і можливості участі» – Юрій Усович, директор проекту, Центр АХАЛАР.

 

15:30 – 17:00 неформальне спілкування і закриття конференції.

 

Громадський простір

 

Останні новини

"Гаряча лінія" правової допомоги для журналістів та медіа 19:54

Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги через “гарячу лінію” надає безоплатну журналістам, представникам медіа та блогерам в рамках проєкту “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова”.

Захист прав та інтересів дітей, які постраждали від насильства – важливість спільних дій! 17:37

За ініціативи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини та Відділу ювенальної превенції обласного управління поліції проведено круглий стіл на тему: «Захист прав та інтересів дітей, які є учасниками кримінального провадження, та формування правосуддя, дружнього до дитини».

Як створити безпечне середовище для дітей під час слідчих дій? 18:54

На це та інші питання вдалося відповісти завдяки тренінгу «Захист прав дітей, які постраждали від насильства», проведених за ініціативи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини для працівників ГУНП в Чернігівській області.

Правоохоронці Чернігівщини посилюють спроможність щодо ідентифікації та розслідування випадків сексуального насильства, пов'язаного з війною 19:54

Наприкінці вересня для працівників ГУНП в Чернігівській області проведений тренінг на тему «Ідентифікація та розслідування випадків сексуального насильства, в тому числі пов'язаного з конфліктом, та перенаправлення постраждалих осіб для можливості отримання допомоги».

Проєкт “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова” 11:36

Наша організація впроваджує проєкт “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова”, у співпраці з Міністерством закордонних справ Королівства Нідерландів. Цей проєкт спрямований на створення довготривалих інструментів правової підтримки для місцевих медіа, журналістів та блогерів. Проект реалізується Всеукраїнською коаліцією з надання правової допомоги разом з партнерами в ряді регіонів України.