Останні публікації
04.12.2006 22:06 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Міжнародна конференція «Україна і Європа – можливості для взаємодії» відбудеться у Чернігові
Попередня програма 10:00 – відкриття конференції Модуль А / « Україна і Європа – можливості для взаємодії» 1. Тема: «Європейська політика добросусідства і її інструменти, а також нинішні і майбутні ініціативи Євросоюзу в сфері громадянського суспільства».
Доповідачі: представники Делегації Єврокомісії в Україні.
2. Тема: «Можливості Європейської програми і програми Схід – Схід для розвитку громадянського суспільства в Україні». Доповідачі: представники Європейської програми і програми Схід-Схід МФВ.
3.Тема: «Програми Єврокомісії в Польщі: партнерська програма». «Розвиток польсько-українського партнерства за підтримки МЗС Республіки Польща».
Доповідач: представники Центру OPUS (Польща).
Обід.
Модуль Б/ «Приклади успішної співпраці»
1. Тема: Презентація підсумків проекту Фонду "Відродження" - «Створення Центрів Європейської інформації».
Доповідачі: Юрій Усович (директор проекту, Центр АХАЛАР), Вікторія Кашнікова (консультант центру ЄІ, обласна бібліотека ім. Короленка).
2. Тема: Презентація підсумків польсько-українського проекту «Школа консультантів для НУО».
Доповідачі: Олександра Момот (директор проекту, Центр АХАЛАР), Лукаш Вашак, директор Центру OPUS (Польща).
3. Тема: Презентація проекту Центру АХАЛАР «Територія розвитку – від виживання до гідного життя» за програмою IBPP.
Доповідачі: «Міжнародна мережа шкіл Кофеда» – Оле Мелгаард (Директор з міжнародних зв'язків, Школа ім. Кофеда, Копенгаген) «Польський досвід школи Кофеда» – Павло Насиловський (голова Асоціації соціальної допомоги, Седельци, Польща)
«Роль і місце школи ім. Кофеда в контексті соціальної системи Данії» – Маргаретта Якобсен (експерт Гельсінкського комітету з прав людини, Копенгаген)
«Школа Кофеда в Чернігові: структура проекту і можливості участі» – Юрій Усович, директор проекту, Центр АХАЛАР.
15:30 – 17:00 неформальне спілкування і закриття конференції.
Останні новини
Правова допомога для блогерів, журналістів та гомадських активістів 13:31
Нагадуємо, що наша організація продовжує впровадження проєкту "Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова", у співпраці з Міністерством закордонних справ Королівства Нідерландів. Цей проєкт спрямований на створення довготривалих інструментів правової підтримки для місцевих медіа, журналістів та блогерів.
Ефективна протидія гендерно-зумовленому насильству: Чернігівщина робить важливі кроки вперед 18:11
В Чернігові відбувся триденний тренінг для представників територіальних громад на тему: «Ефективна реалізація місцевої політики в сфері протидії гендерно-зумовленому насильству: ідентифікація, надання допомоги постраждалим та робота з кривдниками на рівні громад».
Алгоритм дій у конфліктних ситуаціях для журналістів 12:17
У професійній діяльності журналісти часто стикаються з перешкоджанням своїй роботі, особливо під час висвітлення суспільно значущих подій. Незаконні заборони на зйомку, вимоги припинити використання техніки або залишити відкритий захід можуть бути проявами порушення прав журналіста. Щоб ефективно захистити себе у таких ситуаціях, важливо знати свої права, розуміти межі законних обмежень та вміти аргументовано відстоювати свободу професійної діяльності.
ЗВІТ про діяльність Чернігівського громадського комітету захисту прав людини за 2024 рік 13:30
Цього року нам виповнилося вже 25 років. Тому цього року Чернігівський громадський комітет захисту прав людини продовжує традицію річного звітування і презентує публічний річний звіт за 2024 рік.