Останні публікації
13.12.2006 21:56 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Бути чи не бути гендерній рівності?!
На громадському обговоренні були присутні представники від чернігівських молодіжних організацій, які вирізнялися неоднорідністю думок і поглядів. Але результат виявився неочікуваним: чи можливе впровадження Закону України щодо гендерної рівності, якщо жінка сама не бажає брати активну участь в тому чи іншому питанні поряд з чоловіком.
Щоб зрозуміти нагальність даного питання достатньо лише згадати слова самих виступаючих. Своїми думками і досвідом поділився Андрій Глухенький, Депутат Новозаводської районної м. Чернігова ради: «Зараз у міській раді 20% жінок, а в обласній раді голова – жінка. Це одні з найкращих результатів по Україні. Гірша ситуація на жаль в Верховній Раді України. Тобто з 450 депутатів лише 39 жінки, а Соціалістична партія взагалі не має жодної представниці жіночої статі». В свою чергу Семененко Сергій, голова Чернігівської молодіжної організації «Формація», зауважив: «В нашому суспільстві залишилися етнонаціональні і релігійні пережитки. Молодь формує нову генерацію, де ця проблема з часом зникне».
А для жінок, які переймаються даним питанням потрібно зазначити, що, по-перше: кожного року з 24 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти гендерного насильства», яка надає допомогу жінкам, які страждають від насильства з боку чоловіків. По-друге, Україна імплементувала конвенцію щодо всіх форм дискримінації щодо жінок. І, по-третє, впровадження закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків» органами місцевого самоврядування» не потрібне, якщо жінки не навчаться його використовувати.
Прес-служба
ЧМГО «Молодь – XXI стаття»
Останні новини
"Гаряча лінія" правової допомоги для журналістів та медіа 19:54
Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги через “гарячу лінію” надає безоплатну журналістам, представникам медіа та блогерам в рамках проєкту “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова”.
Захист прав та інтересів дітей, які постраждали від насильства – важливість спільних дій! 17:37
За ініціативи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини та Відділу ювенальної превенції обласного управління поліції проведено круглий стіл на тему: «Захист прав та інтересів дітей, які є учасниками кримінального провадження, та формування правосуддя, дружнього до дитини».
Як створити безпечне середовище для дітей під час слідчих дій? 18:54
На це та інші питання вдалося відповісти завдяки тренінгу «Захист прав дітей, які постраждали від насильства», проведених за ініціативи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини для працівників ГУНП в Чернігівській області.
Правоохоронці Чернігівщини посилюють спроможність щодо ідентифікації та розслідування випадків сексуального насильства, пов'язаного з війною 19:54
Наприкінці вересня для працівників ГУНП в Чернігівській області проведений тренінг на тему «Ідентифікація та розслідування випадків сексуального насильства, в тому числі пов'язаного з конфліктом, та перенаправлення постраждалих осіб для можливості отримання допомоги».
Проєкт “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова” 11:36
Наша організація впроваджує проєкт “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова”, у співпраці з Міністерством закордонних справ Королівства Нідерландів. Цей проєкт спрямований на створення довготривалих інструментів правової підтримки для місцевих медіа, журналістів та блогерів. Проект реалізується Всеукраїнською коаліцією з надання правової допомоги разом з партнерами в ряді регіонів України.