Останні публікації
05.01.2007 08:43 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Справа щодо організованої групи з торгівлі людьми передана до суду
Цю групу організували в 2002 році двоє жителів Чернігова, Володимир, 1974р.н., та Юрій, 1972р.н., які залучили до «справи» також дружину першого Руслану. У подальшому до складу групи увійшли громадяни Туреччини, Сербії, Польщі, Російської Федерації та Німеччини.
Для швидкого, оперативного та безперешкодного виготовлення закордонних паспортів та відправки жінок за кордон усі ролі у створеній транснаціональній злочинній групі було строго розподілені, а операції чітко розплановані. Всього задокументовано 18 епізодів протиправної діяльності членів групи.
Зараз до кримінальної відповідальності притягуються 32-річний Володимир, який звинувачується в організації групи, торгівлі людьми та примушуванні чи втягненні в заняття проституцією (ст.149, 303 КК України), 34-річний Юрій — за аналогічними статтями, а також Руслана, яка звинувачується у торгівлі людьми та у примушування чи втягнення в заняття проституцією в складі організованої групи (ст.149 ч.3, ст.303 ч.3)
Тепер долю работоргівців вирішить суд.
Останні новини
Від війни до підтримки: проєкт, який змінює долі жінок 22:47
Чернігівський громадський комітет захисту прав людини долучився до проєкту “Захистимо її разом: зміцнюємо громади, рятуємо життя” – ініціативи, яка має дуже просту, але життєво важливу мету: щоби жінки та дівчата в постраждалих від війни громадах мали доступ до допомоги, підтримки й простору, де їх бачать і чують.
В Чернігові відбувся тренінг для адвокатів із захисту свободи слова в умовах війни 21:41
Радою адвокатів Чернігівської області у партненрстві з ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» та БО «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» проведено спеціалізований семінар для адвокатів Чернігівщини, присвячений захисту свободи слова та медіа.
Інформація за режимами доступу буває 00:00
Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір, однак режим доступу до інформації напряму залежить від її виду.
Що таке публічна інформація? 15:52
Кожен, зокрема журналіст, має право: - вільно збирати, зберігати, використовувати та поширювати інформацію; - отримувати публічну інформацію про діяльність влади у зручний для себе спосіб.