Безкоштовна
правова допомога

(0462) 612-532


Новини

Партнери

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Харківська правозахисна група

Права людини в Україні. Онлайн-бібліотека

Стратегическая судебная защита

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів

Май право на допомогу

Мережа правового розвитку

Правовий простір

Украінський правовий портал


Останні публікації

06.02.2007   20:56Чернігівський громадський комітет захисту прав людини

Центр „Доброчин” провів семінар „Змагальність процесу при дачі санкції судом на арешт”

Згідно  з  кримінально-процесуальним законодавством в Україні існує  п’ять  різних видів запобіжних заходів на  час  досудового слідства, з яких арешт є найсуворішим. Арешт - це виняткова міра, котра повинна бути застосована  для найнебезпечніших злочинців, або до тих злочинців, котрі можуть втекти від правосуддя. До слідчого ізолятора мають потрапляти тільки найбільш злісні порушники. На сьогоднішній день, в переважній  більшості випадків, майже до всіх затриманих застосовується найсуворіша міра при обранні запобіжного заходу – арешт.

Програма семінару включала такі підтеми, як:

• практика застосування законодавства про взяття під варту;

• практика збору адвокатом інформації про затриманого для пом’якшення при обранні запобіжного заходу;

• застосування окремих норм КПК на практиці;

• шляхи раціоналізації співпраці між адвокатом, слідчим та суддею.

Проведення навчально-тренінгових семінарів для адвокатів, суддів, слідчих та прокурорів сприяє раціоналізації суддівської практики при обранні запобіжного заходу.

 

Захід проходив в рамках проекту „Зниження кількості досудових затримань через доступ затриманих до правової допомоги та раціоналізація практики застосування досудових затримань” за підтримки Міжнародного фонду „Відродження”.

 

Олександр Підгорний

Центр "Доброчин"

 

Останні новини

Від війни до підтримки: проєкт, який змінює долі жінок 22:47

Чернігівський громадський комітет захисту прав людини долучився до проєкту “Захистимо її разом: зміцнюємо громади, рятуємо життя” – ініціативи, яка має дуже просту, але життєво важливу мету: щоби жінки та дівчата в постраждалих від війни громадах мали доступ до допомоги, підтримки й простору, де їх бачать і чують.

В Чернігові відбувся тренінг для адвокатів із захисту свободи слова в умовах війни 21:41

Радою адвокатів Чернігівської області у партненрстві з ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» та БО «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» проведено спеціалізований семінар для адвокатів Чернігівщини, присвячений захисту свободи слова та медіа.

Інформація за режимами доступу буває 00:00

Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір, однак режим доступу до інформації напряму залежить від її виду.

Що таке публічна інформація? 15:52

Кожен, зокрема журналіст, має право: - вільно збирати, зберігати, використовувати та поширювати інформацію; - отримувати публічну інформацію про діяльність влади у зручний для себе спосіб.