Безкоштовна
правова допомога

(0462) 612-532


Новини

Партнери

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Харківська правозахисна група

Права людини в Україні. Онлайн-бібліотека

Стратегическая судебная защита

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів

Май право на допомогу

Мережа правового розвитку

Правовий простір

Украінський правовий портал


Останні публікації

17.03.2007   18:41Чернігівський громадський комітет захисту прав людини

Правова допомога –засудженим жінкам

 

З метою надання правової допомоги засудженим жінкам в Чернігівську жіночу колонію, де відбувають покарання неодноразово засуджені жінки,  представники благодійної організації «Чернігівський жіночий правозахисний центр» запросили  спеціалістів Головного управління юстиції в Чернігівській області: Ющенко Олену Анатоліївну – заступника начальника відділу реєстрації актів цивільного стану, Кебець Інну Андріївну та Дасюк Світлану Володимирівну – головних спеціалістів.

 

 Вони консультували засуджених жінок з питань порядку реєстрації та розірвання шлюбу в місцях позбавлення волі, реєстрації дітей, які народились в тюрмі, отримання державної допомоги на їх утримання, питань встановлення батьківства, опіки та піклування, наслідування майна, передачі його в тимчасове користування в зв’язку з відбуванням покарання, адже в колонії відбувають покарання неодноразово засуджені жінки, термін перебування багатьох із яких в ізоляції тривалий час, і за який законодавство зазнало суттєвих змін. Піднімались питання отримання українського громадянства,  паспортів та інші важливі для цієї категорії громадян проблеми.

 

Алла Лепеха, Чернігівський жіночий правозахисний центр

 

Український Правозахисний Портал

 

Останні новини

В Чернігові обговорили актуальні проблеми запобігання та протидії гендерно-зумовленому насильству 23:23

На сьогодні, ситуація із запобіганням та протидією проявам гендерно-зумовленого насильства в Чернігівській області є досить ускладнена. Важливою складовою є взаємодія між різними відповідальними суб'єктами. Адже саме комунікація забезпечує ефективне реагування на кожен факт домашнього насильства.

Захист та підтримка постраждалих від гендерно-зумовленого насильства в умовах війни 19:46

Незважаючи на війну та міграційну кризу, рівень домашнього і гендерно-зумовленого насильства в Україні та на Чернігівщині зростає. Мешканці сільських, віддалених та прикордонних громад перебувають у соціально-економічній та інформаційній ізоляції та є особливо вразливими до проявів домашнього насильства.