Останні публікації
25.05.2007 08:18 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Начальник УМВС області: «Позбавимося нерадивих спільно»
Дев'ятнадцятого травня минуло вже два роки, як в обласному управлінні функціонує "телефон довіри". Його запроваджено з метою активізації роботи з інформування населення про діяльність органів внутрішніх справ, окремих співробітників міліції, оперативного реагування на проблеми, що виникають у громадян. З дев'ятої години ранку і до шостої вечора дзвінки приймає спеціально закріплений співробітник, а з шостої вечора і до дев'ятої години ранку повідомлення приймаються в режимі автовідповідача. Усі звернення, отримані за допомогою цього телефона, (а їх, до речі, надходить немало) реєструються та доповідаються на розгляд мені особисто, а виконання доручень береться на контроль. Отож, уже рівно два роки кожен житель області з усіх питань, що стосуються роботи міліції в цілому і кожного співробітника зокрема, чи зволікання у вирішенні правоохоронцями його проблем, має змогу цілодобово телефонувати до обласного управління внутрішніх справ. Телефон у Чернігові - 619-700.
Також звертаюся до жителів області: якщо вам відомі факти, коли співробітники міліції беруть гроші за певні свої "послуги" чи просто покривають осіб, котрі скоїли злочини чи правопорушення, прошу телефонувати для вжиття оперативних і дієвих заходів особисто мені через приймальню начальника УМВС за телефоном в Чернігові - 619-264. Тільки спільними зусиллями, за допомогою небайжужих людей, ми зможемо позбавитися від тих наших горе-колег, котрі ганьблять високе звання правоохоронця.
Також зазначу, що потрапити на прийом до одного з керівників УМВС можна кожного дня. Зокрема, я веду особистий прийом жителів Чернігова й області кожної другої й четвертої середи з 15-ї до 19-ї години. Завжди готовий вас уважно вислухати і прийти на допомогу.
Валерій НОНІК,
начальник УМВС України в Чернігівській області,
генерал-майор міліції.
Останні новини
Правова допомога для блогерів, журналістів та гомадських активістів 13:31
Нагадуємо, що наша організація продовжує впровадження проєкту "Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова", у співпраці з Міністерством закордонних справ Королівства Нідерландів. Цей проєкт спрямований на створення довготривалих інструментів правової підтримки для місцевих медіа, журналістів та блогерів.
Ефективна протидія гендерно-зумовленому насильству: Чернігівщина робить важливі кроки вперед 18:11
В Чернігові відбувся триденний тренінг для представників територіальних громад на тему: «Ефективна реалізація місцевої політики в сфері протидії гендерно-зумовленому насильству: ідентифікація, надання допомоги постраждалим та робота з кривдниками на рівні громад».
Алгоритм дій у конфліктних ситуаціях для журналістів 12:17
У професійній діяльності журналісти часто стикаються з перешкоджанням своїй роботі, особливо під час висвітлення суспільно значущих подій. Незаконні заборони на зйомку, вимоги припинити використання техніки або залишити відкритий захід можуть бути проявами порушення прав журналіста. Щоб ефективно захистити себе у таких ситуаціях, важливо знати свої права, розуміти межі законних обмежень та вміти аргументовано відстоювати свободу професійної діяльності.
ЗВІТ про діяльність Чернігівського громадського комітету захисту прав людини за 2024 рік 13:30
Цього року нам виповнилося вже 25 років. Тому цього року Чернігівський громадський комітет захисту прав людини продовжує традицію річного звітування і презентує публічний річний звіт за 2024 рік.