Останні публікації
25.05.2007 08:22 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Журналісти Чернігівсщиги оголошують бойкот державним органам, що не уклали угод на висвітлення діяльності
Як заначається у повідомленні, вимоги законодавства ігнорують «фактично всі державні органи» (як вийняток називається служба зайнятості).
«Асоціація регіональних ЗМІ заявляє, що журналісти не хочуть обманювати своїх читачів, які часто сприймають матеріали по висвітленню діяльності як редакційні. Ми за цивілізовані, демократичні стосунки, які б чітко визначалися законодавчо передбаченими документами», – говориться у повідомленні.
У ході акції засоби масової інформації, що об'єдналися в Асоціацію, відмовляються оприлюднювати будь-яку інформацію, яка стосується структур, що ігнорують укладення угод на висвітлення їхньої діяльності.
«Усвідомлюючи, що цією акцією ми певним чином обмежуємо право свої читачів на отримання інформації, відповідальність за це покладаємо на ті органи, які не дотримуються законодавства України», – зазначають організатори.
Асоціація регіональних засобів масової інформації створена у січні 2005 року, офіційно зареєстрована як громадське об'єднання ЗМІ 20 січня 2006 року. Асоціація нині об'єднує практично усі районні газети Чернігівської області – загалом 24 видання. Очолює її редактор газети «Наше слово» (м. Мена) Олександр Назаренко.
Основною метою діяльності Асоціація називає об'єднання зусиль регіональних ЗМІ для реалізації і захисту своїх прав і інтересів, сприяння впровадженню в ЗМІ європейських норм та стандартів, утвердженню свободи слова, розбудові відкритого, демократичного громадянського суспільства шляхом захисту та сприянню реалізації прав і свобод людини в усіх сферах суспільного життя; розвитку громадянської ініціативи.
Останні новини
Правова допомога для блогерів, журналістів та гомадських активістів 13:31
Нагадуємо, що наша організація продовжує впровадження проєкту "Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова", у співпраці з Міністерством закордонних справ Королівства Нідерландів. Цей проєкт спрямований на створення довготривалих інструментів правової підтримки для місцевих медіа, журналістів та блогерів.
Ефективна протидія гендерно-зумовленому насильству: Чернігівщина робить важливі кроки вперед 18:11
В Чернігові відбувся триденний тренінг для представників територіальних громад на тему: «Ефективна реалізація місцевої політики в сфері протидії гендерно-зумовленому насильству: ідентифікація, надання допомоги постраждалим та робота з кривдниками на рівні громад».
Алгоритм дій у конфліктних ситуаціях для журналістів 12:17
У професійній діяльності журналісти часто стикаються з перешкоджанням своїй роботі, особливо під час висвітлення суспільно значущих подій. Незаконні заборони на зйомку, вимоги припинити використання техніки або залишити відкритий захід можуть бути проявами порушення прав журналіста. Щоб ефективно захистити себе у таких ситуаціях, важливо знати свої права, розуміти межі законних обмежень та вміти аргументовано відстоювати свободу професійної діяльності.
ЗВІТ про діяльність Чернігівського громадського комітету захисту прав людини за 2024 рік 13:30
Цього року нам виповнилося вже 25 років. Тому цього року Чернігівський громадський комітет захисту прав людини продовжує традицію річного звітування і презентує публічний річний звіт за 2024 рік.