Останні публікації
16.11.2007 13:00 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
ПРАВА ЛЮДИНИ В БІЛОРУСІ
Серед тем, які розглядалися в рамках школи: права людини та демократія, право на справедливий суд, дії неурядових організацій на захист суспільних інтересів, співпраця неурядових організацій з судовою системою, досвід розвитку демократії та прав людини в Україні тощо. Враховуючи спрямованість школи на максимальне залучення українських та білоруських фахівців, що мають практичний досвід у розбудові громадянського суспільства, у якості викладачів школи виступили: Олександр Демченко - суддя Апеляційного суду Чернігівської області, Гаррі Погоняйло – керівник юридичної комісії Білоруського Гельсінського комітету, Катерина Тарасова – голова Судової асоціації України «Фундація сприяння правосуддю».
Особливу зацікавленість учасників школи викликала програма відвідин центральних органів судової гілки влади України, який організувала Судова асоціація України «Фундація сприяння правосуддю». Білоруські правозахисники отримали можливість ознайомитися з роботою Ради суддів України та Верховного Суду України, яку презентували судді Верховного Суду України, заступники голови Ради суддів України Василь Гуменюк та Олександр Волков. Вони розповіли про сучасний стан реформування правосуддя України та поточну роботу українських судів. Також гості відвідали Бюро інформації Ради Європи в Україні.
Даний захід є другим у трирічному проекті за підтримки Європейської Комісії, який передбачає сприяння розвитку громадянського суспільства в Республіці Білорусь та розвиток співробітництва третього сектору цієї країни з українськими колегами.
Останні новини
Правова допомога для блогерів, журналістів та гомадських активістів 13:31
Нагадуємо, що наша організація продовжує впровадження проєкту "Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова", у співпраці з Міністерством закордонних справ Королівства Нідерландів. Цей проєкт спрямований на створення довготривалих інструментів правової підтримки для місцевих медіа, журналістів та блогерів.
Ефективна протидія гендерно-зумовленому насильству: Чернігівщина робить важливі кроки вперед 18:11
В Чернігові відбувся триденний тренінг для представників територіальних громад на тему: «Ефективна реалізація місцевої політики в сфері протидії гендерно-зумовленому насильству: ідентифікація, надання допомоги постраждалим та робота з кривдниками на рівні громад».
Алгоритм дій у конфліктних ситуаціях для журналістів 12:17
У професійній діяльності журналісти часто стикаються з перешкоджанням своїй роботі, особливо під час висвітлення суспільно значущих подій. Незаконні заборони на зйомку, вимоги припинити використання техніки або залишити відкритий захід можуть бути проявами порушення прав журналіста. Щоб ефективно захистити себе у таких ситуаціях, важливо знати свої права, розуміти межі законних обмежень та вміти аргументовано відстоювати свободу професійної діяльності.
ЗВІТ про діяльність Чернігівського громадського комітету захисту прав людини за 2024 рік 13:30
Цього року нам виповнилося вже 25 років. Тому цього року Чернігівський громадський комітет захисту прав людини продовжує традицію річного звітування і презентує публічний річний звіт за 2024 рік.