Останні публікації
06.07.2008 01:54 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
ПРАВА ЛЮДИНИ В БІЛОРУСІ
Враховуючи спрямованість школи на максимальне залучення українських, білоруських та міжнародних фахівців, що мають практичний досвід у розбудові громадянського суспільства, у якості викладачів школи виступили: Володимир Вайсман - міжнародний експерт Гельсінського руху (Данія), Стасіс Каушиніс - керівник Фонду сприяння захисту громадян (Литва), Андрій Юров - президент Міжнародного Молодіжного Правозахисного Руху, Павлюк Биковский - оглядач газети "Білоруси та ринок", Володимир Яворський – виконавчий директор Української Гельсінської спілки з прав людини, Олексій Тарасов – голова Чернігівського громадського комітету захисту прав людини тощо.
Захід викликав велику цікавість учасників, адже він складався як з теоретичних занять, так і з практичної частини, під час якої можна було досить широко ознайомитися з міжнародним досвідом розбудови демократії та дотримання прав людини. Експерти провели досить оригінальні практичні заняття, які дозволили молодим правозахисникам подивитися на різні проблеми суспільно-політичного життя з різних боків та зробити певні висновки про ефективність тих чи інших методів діяльності.
Особливу цікавість у учасників школи викликали заняття, присвячені зв’язку між демократією, правами людини та економічними процесами у країні. Багато дискусій викликала тема можливості діалогу між НУО та органами влади Білорусі на різних рівнях. Добрим доповненням до програми школи стала дискусія у форматі відкритого простору. Відбувся обмін думками та жваве обговорення спільних проблем.
Даний захід є наступним етапом спільної діяльності Чернігівського громадського комітету захисту прав людини та Білоруського Гельсінського Комітету, що передбачає сприяння розвитку громадянського суспільства в Республіці Білорусь та розвиток співробітництва третього сектору цієї країни з колегами з України.
Останні новини
Від війни до підтримки: проєкт, який змінює долі жінок 22:47
Чернігівський громадський комітет захисту прав людини долучився до проєкту “Захистимо її разом: зміцнюємо громади, рятуємо життя” – ініціативи, яка має дуже просту, але життєво важливу мету: щоби жінки та дівчата в постраждалих від війни громадах мали доступ до допомоги, підтримки й простору, де їх бачать і чують.
В Чернігові відбувся тренінг для адвокатів із захисту свободи слова в умовах війни 21:41
Радою адвокатів Чернігівської області у партненрстві з ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» та БО «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» проведено спеціалізований семінар для адвокатів Чернігівщини, присвячений захисту свободи слова та медіа.
Інформація за режимами доступу буває 00:00
Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір, однак режим доступу до інформації напряму залежить від її виду.
Що таке публічна інформація? 15:52
Кожен, зокрема журналіст, має право: - вільно збирати, зберігати, використовувати та поширювати інформацію; - отримувати публічну інформацію про діяльність влади у зручний для себе спосіб.