Останні публікації
23.03.2009 13:26 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
НАПАД НА БІЖЕНЦЯ
Але, після 3 діб перебування в ізоляторі тимчасового тримання, наше «гуманне» правосуддя відпустило «національно-свідомого» нападника на підписку про невиїзд. Родичі та друзі нападника намагалися вдатися до погроз чеченській родині, підсилаючи невідомих людей, навіть зі зброєю, пропонуючи "сидіти спокійно" чи взагалі "убиратися в Чечню". Наразі, триває слідство. Кримінальна справа порушена за ст. 121 Кримінального кодексу України («Нанесення тяжких тілесних ушкоджень»).
Сім’я чеченців оселилися в Чернігові в середині 90-х років під час першої чеченської війни, отримавши офіційно статус біженців в Україні. Протягом 2004-2005 рр. в розпал другої чеченської кампанії члени родини неодноразово зверталась по допомогу до Чернігівського громадського комітет захисту прав людини через постійні погрози та образи з боку місцевих жителів та навіть звинувачення «в зв’язках з бойовиками». І ось в сім’ї чергова трагедія.
Допомогу в лікуванні постраждалому надало Управління Верхового комісара ООН у справах біженців. Юридичну допомогу надає Чернігівський громадський комітет захисту прав людини.
Останні новини
Від війни до підтримки: проєкт, який змінює долі жінок 22:47
Чернігівський громадський комітет захисту прав людини долучився до проєкту “Захистимо її разом: зміцнюємо громади, рятуємо життя” – ініціативи, яка має дуже просту, але життєво важливу мету: щоби жінки та дівчата в постраждалих від війни громадах мали доступ до допомоги, підтримки й простору, де їх бачать і чують.
В Чернігові відбувся тренінг для адвокатів із захисту свободи слова в умовах війни 21:41
Радою адвокатів Чернігівської області у партненрстві з ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» та БО «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» проведено спеціалізований семінар для адвокатів Чернігівщини, присвячений захисту свободи слова та медіа.
Інформація за режимами доступу буває 00:00
Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір, однак режим доступу до інформації напряму залежить від її виду.
Що таке публічна інформація? 15:52
Кожен, зокрема журналіст, має право: - вільно збирати, зберігати, використовувати та поширювати інформацію; - отримувати публічну інформацію про діяльність влади у зручний для себе спосіб.