Останні публікації
23.03.2009 13:26 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
НАПАД НА БІЖЕНЦЯ
Але, після 3 діб перебування в ізоляторі тимчасового тримання, наше «гуманне» правосуддя відпустило «національно-свідомого» нападника на підписку про невиїзд. Родичі та друзі нападника намагалися вдатися до погроз чеченській родині, підсилаючи невідомих людей, навіть зі зброєю, пропонуючи "сидіти спокійно" чи взагалі "убиратися в Чечню". Наразі, триває слідство. Кримінальна справа порушена за ст. 121 Кримінального кодексу України («Нанесення тяжких тілесних ушкоджень»).
Сім’я чеченців оселилися в Чернігові в середині 90-х років під час першої чеченської війни, отримавши офіційно статус біженців в Україні. Протягом 2004-2005 рр. в розпал другої чеченської кампанії члени родини неодноразово зверталась по допомогу до Чернігівського громадського комітет захисту прав людини через постійні погрози та образи з боку місцевих жителів та навіть звинувачення «в зв’язках з бойовиками». І ось в сім’ї чергова трагедія.
Допомогу в лікуванні постраждалому надало Управління Верхового комісара ООН у справах біженців. Юридичну допомогу надає Чернігівський громадський комітет захисту прав людини.
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.