Безкоштовна
правова допомога

(0462) 612-532


Новини

Партнери

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Харківська правозахисна група

Права людини в Україні. Онлайн-бібліотека

Стратегическая судебная защита

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів

Май право на допомогу

Мережа правового розвитку

Правовий простір

Украінський правовий портал


Останні публікації

12.11.2010   14:57Чернігівський громадський комітет захисту прав людини

ПРАВОВА ДОПОМОГА БЕЗРОБІТНИМ

Директор Чернігівського міського центру зайнятості Олександр Зевченко привітав відкриття Центру правової допомоги безробітним жінкам. Він зазначив, що останнім часом почастішали випадки порушення трудового законодавства, особливо з боку роботодавців, які відкрито займаються дискримінацією безробітних, особливо жінок. Безробітні ж, в свою чергу, не мають можливості адекватно реагувати на ці утиски через низьку правову культуру і слабке знання трудового законодавства. Жінки, які втратили роботу, у своїй більшості не мають можливості самотужки розібратися в нашому дуже складному законодавстві. А для звернення по юридичні консультації в них просто не вистачає грошей. Тому діяльність Центру правової допомоги допоможе безробітним, що звертатимуться до Чернігівського міського центру зайнятості.

Основні завдання діяльності Центру:

    надання безкоштовної допомоги безробітним жінкам з позиції рівних можливостей для відновлення порушених прав у сфері трудових відносин та допомога у вирішенні трудових конфліктів з роботодавцями, у т.ч. за допомогою "гарячої" телефонної лінії;

    підвищення правових знань жінок шляхом видання та розповсюдження інформаційних матеріалів, що містять інформацію про правові методи вирішення найбільш типових порушень з боку роботодавців, що стосуються прав жінок, гендерної рівності на робочому місці або сексуальних домагань з боку колег по роботі або керівництва;

    безпосередня діяльність з роботодавцями з метою запобіганню порушенням законодавства про працю і гендерної рівності відносно до співробітників;

    роз'яснювальна та просвітницька діяльність з безробітними жінками з метою запобігання торгівлі людьми та переправленню їх до інших країн з метою незаконної експлуатації.

Центр правової допомоги безробітним жінкам м.Чернігова працює за адресою: м.Чернігів, вул.Горького 57 з 10.00 до 16.00. Телефонна “гаряча лінія”: (0462) 612-532.

Проект реалізується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

 

Останні новини

"Гаряча лінія" правової допомоги для журналістів та медіа 19:54

Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги через “гарячу лінію” надає безоплатну журналістам, представникам медіа та блогерам в рамках проєкту “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова”.

Захист прав та інтересів дітей, які постраждали від насильства – важливість спільних дій! 17:37

За ініціативи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини та Відділу ювенальної превенції обласного управління поліції проведено круглий стіл на тему: «Захист прав та інтересів дітей, які є учасниками кримінального провадження, та формування правосуддя, дружнього до дитини».

Як створити безпечне середовище для дітей під час слідчих дій? 18:54

На це та інші питання вдалося відповісти завдяки тренінгу «Захист прав дітей, які постраждали від насильства», проведених за ініціативи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини для працівників ГУНП в Чернігівській області.

Правоохоронці Чернігівщини посилюють спроможність щодо ідентифікації та розслідування випадків сексуального насильства, пов'язаного з війною 19:54

Наприкінці вересня для працівників ГУНП в Чернігівській області проведений тренінг на тему «Ідентифікація та розслідування випадків сексуального насильства, в тому числі пов'язаного з конфліктом, та перенаправлення постраждалих осіб для можливості отримання допомоги».

Проєкт “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова” 11:36

Наша організація впроваджує проєкт “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова”, у співпраці з Міністерством закордонних справ Королівства Нідерландів. Цей проєкт спрямований на створення довготривалих інструментів правової підтримки для місцевих медіа, журналістів та блогерів. Проект реалізується Всеукраїнською коаліцією з надання правової допомоги разом з партнерами в ряді регіонів України.