Останні публікації
25.12.2012 13:44 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
День захисту дітей в Чернігівській жіночій колонії
У Чернігівській виправній колонії №44, при якій функціонує Будинок дитини, відбулися благодійні заходи, присвячені Міжнародному Дню захисту дітей. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наша надія. Це майбутнє нашої держави. Обов’язок держави, родини, школи, органів влади і громадськості – зробити все можливе, щоб уберегти дітей від гіркоти розчарувань і зневіри, створити дітям достойні умови для життя і розвитку.
1 червня 2012 року - в Міжнародний день захисту дітей, у Чернігівській виправній колонії №44 відбулися благодійні заходи, присвячені Міжнародному Дню захисту дітей. При цій установі функціонує Будинок дитини, в якому на сьогоднішній день перебуває 24 дітей.
В Україні діють дві установи кримінально-виконавчої системи, де утримуються близько 130 дітей до трьохрічного віку разом зі своїми матерями – це Чернігівська і Одеська жіночі виправні колонії. За існуючими правилами, починаючи з 21 січня 2010 року, засуджені жінки мають право проживати в Будинку дитини разом зі своєю дитиною, а ті, які не виявили бажання проживати спільно, мають право спілкуватись зі своїми дітьми без обмежень.
В Будинку дитини при Чернігівській виправній колонії створені всі умови, необхідні для нормальної життєдіяльності та розвитку дитини.
Піклування про дітей, які, на превеликий жаль, без вироку суду відбувають покарання разом з матерями, які скоїли злочин, – повинно стати одним із напрямків роботи громадськості, яка переймається майбутнім своєї держави.
Члени Чернігівської міської спостережної комісії: представники Чернігівського жіночого правозахисного центру (директор Алла Лепеха) та Чернігівського громадського комітету захисту прав людини (директор Віктор Тарасов) на зібрані благодійні кошти придбали та передали керівництву колонії фрукти, соки, солодощі та засоби гігієни.
Вихователі Будинку дитини разом з дітьми підготували для гостей святковий концерт.
Установи виконання покарань мають сьогодні цілком визначене соціальне завдання: моральне відродження людей, які скоїли злочини і відбувають покарання. Здійснення цього процесу без включення в нього громадських інститутів практично неможливе. Саме тому представники Чернігівської міської спостережної комісії вже багато років 1 червня приймають участь у благодійних заходах, присвячених Міжнародному Дню захисту дітей, які проходять у жіночій колонії.
Останні новини
"Гаряча лінія" правової допомоги для журналістів та медіа 19:54
Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги через “гарячу лінію” надає безоплатну журналістам, представникам медіа та блогерам в рамках проєкту “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова”.
Захист прав та інтересів дітей, які постраждали від насильства – важливість спільних дій! 17:37
За ініціативи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини та Відділу ювенальної превенції обласного управління поліції проведено круглий стіл на тему: «Захист прав та інтересів дітей, які є учасниками кримінального провадження, та формування правосуддя, дружнього до дитини».
Як створити безпечне середовище для дітей під час слідчих дій? 18:54
На це та інші питання вдалося відповісти завдяки тренінгу «Захист прав дітей, які постраждали від насильства», проведених за ініціативи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини для працівників ГУНП в Чернігівській області.
Правоохоронці Чернігівщини посилюють спроможність щодо ідентифікації та розслідування випадків сексуального насильства, пов'язаного з війною 19:54
Наприкінці вересня для працівників ГУНП в Чернігівській області проведений тренінг на тему «Ідентифікація та розслідування випадків сексуального насильства, в тому числі пов'язаного з конфліктом, та перенаправлення постраждалих осіб для можливості отримання допомоги».
Проєкт “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова” 11:36
Наша організація впроваджує проєкт “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова”, у співпраці з Міністерством закордонних справ Королівства Нідерландів. Цей проєкт спрямований на створення довготривалих інструментів правової підтримки для місцевих медіа, журналістів та блогерів. Проект реалізується Всеукраїнською коаліцією з надання правової допомоги разом з партнерами в ряді регіонів України.