Безкоштовна
правова допомога

(0462) 612-532


Новини

Партнери

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Харківська правозахисна група

Права людини в Україні. Онлайн-бібліотека

Стратегическая судебная защита

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів

Май право на допомогу

Мережа правового розвитку

Правовий простір

Украінський правовий портал


Останні публікації

30.11.2013   17:03Чернігівський громадський комітет захисту прав людини

В Чернігові розпочався 10-й Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA

29 листопада 2013 року у Чернігівській обласній бібліотеці ім.Короленка відбулась прес-конференція, присвячена офіційному відкриттю на Чернігівщині кінопоказів Десятого Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

Участь у заході взяли: Ігор Чайка – відомий український режисер; Руслана Бурова та Олена Трубенок – представники ЧМГО «М’АРТ», Віктор Тарасов - представник Чернігівського громадського комітету захисту прав людини.

Як зазначила під час відкриття фестивалю Руслана Бурова: «Цінність цього фестивалю полягає в тому, аби засобами кіномистецтва привернути увагу українського суспільства до проблем простої людини, до виокремлення людину з натовпу, до світу її думок, почуттів та світобачення. Фільми мають потужне виховне значення, оскільки підводять до усвідомлення того, що права людини починаються саме з розуміння цінності, унікальності та неповторності кожної окремої людини».

Розпочався фестиваль показом фільму «Мрія» режисера Дар’ї Дрюченко. Це фільм-портрет музичного керівника школи-інтернату для глухих дітей Тетяни Радченко, мрія якої – мати власний дах над головою. Нажаль, між поняттями творити добро, займатися улюбленою справою і бути щасливою в житті не завжди стоїть знак рівності. Історія Тетяни – це драма талановитої, некорисливої людини, котра жертвує собою заради щастя й радості глухих дітей. Адже лише завдяки їй ці дітлахи можуть почути світ.

30 листопада Фестиваль продовжився показом в Чернігові в кінотеатрі ім.Щорса стрічки «Губін» та спілкуванням з режисером цього фільму Ігорем Чайкой та головним героєм Володимиром Губіним.

З 29 листопада по 10 грудня показ фестивальних фільмів на Чернігівщині відбуватиметься у кінотеатрах, школах, вузах, клубах, бібліотеках, а також у правоохоронних органах, пенітенціарних закладах тощо. Кожен перегляд буде супроводжуватись обговоренням тематичними дискусіями, диспутами та різноманітними інформаційними заходами.

Також рамках кінофестивалю працюватиме мандрівна виставка «Кожен має право знати свої права», гідами якої будуть молоді люди – старшокласники та студенти ВНЗ. Під час показів фільмів будуть розповсюджуватися інформаційні правові видання. Кожен бажаючий зможе отримати правову консультацію по різним питанням.

Організатори фестивалю в Чернігові:

Чернігівська громадська організація «М’АРТ» («Молодіжна альтернатива»);

Чернігівський громадський комітет захисту прав людини.

З питань долучення до організації кінопоказів Мандрівного фестивалю на Чернігівщині можна звернутися до координатора: (050) 383-33-42, Руслана Бурова.

Останні новини

Активісти громад Чернігівщини посилюють спроможність в роботі з вразливими групами 19:05

Тренінг, проведений Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини, став важливим кроком у запобіганню професійного вигоряння серед активістів та представників громад, які працюють та надають послуги вразливим групам населення в Чернігівській області.

Робоча зустріч з керівником регіонального хабу "Медіабаза Чернігів" 15:30

Провели чергову робочу зустріч щодо захисту прав медіа. Цього разу зустрілися з керівником регіонального хабу Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» Павлом Пущенко. Презентували спільний проєкт із Всеукраїнською коаліцією з надання правової допомоги під назвою "Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова".

На Чернігівщині запрацювали «Зелені кімнати» для дітей у двох територіальних підрозділах поліції 16:17

Повноцінне застосування методики «Зелена кімната», спрямованої на проведення поліцейськими опитувань чи допитів дітей з уникненням повторної травматизації їхньої психіки, відтепер можливе у Ніжинському райуправлінні та Корюківському райвідділі поліції.