Безкоштовна
правова допомога

(0462) 612-532


Новини

Партнери

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Харківська правозахисна група

Права людини в Україні. Онлайн-бібліотека

Стратегическая судебная защита

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів

Май право на допомогу

Мережа правового розвитку

Правовий простір

Украінський правовий портал


Останні публікації

10.01.2014   12:21Чернігівський громадський комітет захисту прав людини

Юридичні поради — в онлайн-режимі

Безкоштовні правові послуги для жителів віддалених районів стануть доступнішими. Їх консультуватимуть за допомогою новітніх інформаційних технологій. Так, фахові юристи надаватимуть поради громадянам, використовуючи відео зв’язок. Ці новаторства почали впроваджувати на Чернігівщині Благодійна організація «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» та Чернігівський громадський комітет захисту прав людини.

Річ у тім, що Чернігівська область є одним із восьми регіонів, де стартував всеукраїнський проект. Він передбачає створення в обласних центрах дистанційних консультаційних пунктів, які діятимуть на базі обласних бібліотек. Тим часом жителі районів зможуть отримати безкоштовну юридичну допомогу, скориставшись комп’ютерами, підключеними до мережі Інтернет, в місцевих бібліотеках. Саме місцеві бібліотеки, які мають необхідне обладнання для відеозв’язку, будуть точками доступу до консультаційних пунктів. Разом із тим, до такої інтерактивної комунікації будуть залучені й фахівці Головного управління юстиції в Чернігівській області, Головного управління Держземагенства в Чернігівській області, Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області, Департаменту соціального захисту населення Чернігівської облдержадміністрації, адже більшість звернень громадян стосується саме їх компетенції.

Така правозахисна ініціатива має на меті забезпечити передумови для реалізації в регіоні Закону України «Про безоплатну правову допомогу», пояснює Наталія Піддубна, керівник громадської приймальні Чернігівського громадського комітету захисту прав людини, що є координатором проекту в регіоні.

Тим часом обласна влада готова підтримувати ініціативи, у тому числі й правозахисні, які сприяють розвитку громадянського суспільства, реалізації державної політики, зазначає в. о. заступника голови облдержадміністрації Юрій Музика.

Дистанційний консультативний пункт буде працювати на базі Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені В. Г. Короленка кожного 2-го та 4-го четверга місяця, починаючи з 23 січня 2014 року з 15.00 до 16.00 години.

У встановлений час мешканці Чернігівської області можуть звернутися до місцевих бібліотек в Бахмачі, Варві, Городні, Козельці, Новгород-Сіверському, Сосниці, Ніжині та Прилуках та отримати консультації в відеорежимі.

Останні новини

Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10

Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.

Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27

Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.