Останні публікації
10.07.2014 13:20 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Чернігівці допомагають військовослужбовцям в зоні АТО
Мешканці Чернігівщини продовжують надавати гуманітарну допомогу своїм землякам, які виконують завдання в рамках антитерористичної операції. Підставляє своє плече допомоги армійцям на сході України і патріотично налаштоване населення Чернігівщини.
10 липня 2014 року, в черговий раз з Чернігівщини відправлено вантаж на схід України. Жителі області, батьки та родичі мобілізованих осіб, підприємці та інші небайдужі громадяни надали необхідні товари, туристичне обладнання, харчі, ліки, електроосвітлювальні засоби та інші речі для українських військових.
І хоча військовослужбовці знаходяться в підпорядкуванні іншого оперативного командування, керівництво Чернігівського обласного військового комісаріату продовжує надавати всебічну допомогу підрозділу. В той же час, Чернігівський ОВК проводить координаційну роботу не тільки із збирання та передачі гуманітарної допомоги, а й з вирішення юридичних питань військовослужбовців та членів їх сімей.
Саме тому, в такий складний для держави час налагоджено співпрацю між Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини та Чернігівським обласним військовим комісаріатом щодо надання безоплатної юридичної допомоги військовослужбовцям та членам їх сімей у зв’язку з проведенням антитерористичної операції на сході країни.
Центр правової інформації та консультацій працює на базі Чернігівського громадського комітету захисту прав людини за адресою: вул.Горького 57/1, м.Чернігів, 14000. Телефон «гарячої лінії» правової допомоги: (0462) 612-532.
Проект «Правова допомога військовим та вимушеним переселенцям» реалізується в Херсонській, Одеській та Чернігівській областях за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.
Останні новини
Правова допомога для блогерів, журналістів та гомадських активістів 13:31
Нагадуємо, що наша організація продовжує впровадження проєкту "Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова", у співпраці з Міністерством закордонних справ Королівства Нідерландів. Цей проєкт спрямований на створення довготривалих інструментів правової підтримки для місцевих медіа, журналістів та блогерів.
Ефективна протидія гендерно-зумовленому насильству: Чернігівщина робить важливі кроки вперед 18:11
В Чернігові відбувся триденний тренінг для представників територіальних громад на тему: «Ефективна реалізація місцевої політики в сфері протидії гендерно-зумовленому насильству: ідентифікація, надання допомоги постраждалим та робота з кривдниками на рівні громад».
Алгоритм дій у конфліктних ситуаціях для журналістів 12:17
У професійній діяльності журналісти часто стикаються з перешкоджанням своїй роботі, особливо під час висвітлення суспільно значущих подій. Незаконні заборони на зйомку, вимоги припинити використання техніки або залишити відкритий захід можуть бути проявами порушення прав журналіста. Щоб ефективно захистити себе у таких ситуаціях, важливо знати свої права, розуміти межі законних обмежень та вміти аргументовано відстоювати свободу професійної діяльності.
ЗВІТ про діяльність Чернігівського громадського комітету захисту прав людини за 2024 рік 13:30
Цього року нам виповнилося вже 25 років. Тому цього року Чернігівський громадський комітет захисту прав людини продовжує традицію річного звітування і презентує публічний річний звіт за 2024 рік.